0   

Sandi @Sandi_Poli 9. Maj 2011, 10:52

Ali ima kdo izkušnje s spletno stranjo WIX.COM. Ali so kakršne koli omejitve....mislm časovno, ali je čez čas plačljiva?
Še kakšne posebnosti
 0   

Tomislav @tomaz_urh 9. Maj 2011, 14:16

ima tam postavljeno stran.Lahko se odločiš za brezplačno varianto, potem boš imel spodaj njihovo reklamo in
omejen si s količino prometa....ko promet na tvojo stran prekorači določen limit, se strani nalagajo počasneje....
pri plačljivi vaianti pa to vse odpade.
Urejevalnik je pregleden in dokaj hitro lahko postaviš ok stran
lp
 0   

Marko @Marky 10. Maj 2011, 07:22

Prijatelj je imel dlje časa stran odprto preko http://byethost.com/, kateri pa je tudi free.. Koliko mi je znano ima:
Prostor: 5.5 GB
Prenos: 200 GB

Mogoče malo počasneje dela, kot plačljiva varianta, ampak je vseeno cool.. preveri smile
 0   

Sandi @Sandi_Poli 10. Maj 2011, 08:46

ok, in koliko je pride za plačat če se odločim za plačljivo?

tomaz_urh sm si pogledu tvojo spletno stran pa me zanima kje in kako si jo ustvaru?
 0   

Tomislav @tomaz_urh 10. Maj 2011, 09:07

saj pravim, na strani je urejevalnik, stran pa sestaviš po sistemu povleci in spusti-nič ne rabiš znat programirat itd.
Cene pa na strani
lp
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 10. Maj 2011, 09:43

Ne vem sicer koliko se ti da, ampak raje priporočam, da daš nekaj malega za svojo gostovanje s svojo domeno (letno 34,8 € + domena) , gor postaviš Wordpress in uporabiš kakšno kvalitetno (tudi brezplačno) temo na temo fotografije. Slo-Foto.net gostuje na Si-Shellu, kjer lahko najdeš njihov cenik.

Če se odločiš pri njih gostovat pa ti tudi jaz lahko kaj pomagam, da si postaviš stran kot je treba grin
 0   

Sandi @Sandi_Poli 12. Maj 2011, 21:55

Lucifix: hvala za info. ko ideja dozori te kontaktiram
lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati