0   

Jernej @pissdrunx 10. Maj 2011, 08:10

Pozdravljeni, po parih letih se zopet javljam na tem forumu. Dandanes malo raje snemam, kot pa fotografiram in počasi mi moj žepni Creative Vado nebo več dovolj. Vem, da je to foto forum, ampak ziher kdo od vas ve več od mene. Torej, finance so kot ponavadi zelo omejene(študent), zahteve pa verjetno preveisoke biggrin
Idealno bi vzel kar canon 550d, ampak bo za kakšna 2 stotaka previsoka cena, tudi med rabljenimi...moj rang je bolj v 300-400€ območju.
S posnetki so me nekak najbolj prijetno presenetili Olympus pen in pa sony nex3 in tudi so nekak v mojem dosegu. Ima kdo mogoče kakšno boljšo idejo kot recimo...šparaj za canona biggrin
Aja, pa zakaj bi mel fotoaparat za snemanje videa?!? Kolikor sem gledal bom za ta denar zelo težko dobil dejasko kamero, ki snema HD in ima možnost ročnega ostrenja, kar so pa moji pogoji za nakup.
LP
 0   

Jernej @JernejZ 11. Maj 2011, 20:57

za 300-400eur boš bolj težko dobil DSLR ki snema v HD. Žal.
 0   

mzajcek @mzajcek 11. Maj 2011, 22:39

Jaz sem z videom sony nex 3 zadovoljen, sicer ne snema full hd ampak "samo" 720. Če si kje blizu Ptuja doma, se lahko zmeniva za kakšen hiter test.

Lp
 0   

Jernej @pissdrunx 12. Maj 2011, 14:30

Pozdrav,
sem napisal da nekak ne ciljam na DSLR zato tudi sem omenil nex 3 ali pa olympus pen...na žalost nisem blizu ptuja(LJ), bi bil pa zelo hvaležen, če bi lahk dal link do kakega posnetka. Full HD mi pa ni neka nuja, ker po mojih izkušnjah na youtube/vimeo zarad kompresije zgleda 720p bolje kot pa 1080p. Večina videov bo pa itak pristala na youtube ali pa vimeo.
LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati