0   

Matic Trepelj @mr67 10. Maj 2011, 22:31

http://www.youtube.com/watch?v=ydXoW_3rBOQ
"Vaših prvih 10.000 fotografij je najslabših" Henri Cartier-Bresson

http://matictrepelj.blogspot.com
 0   

Jan Kajfež @Geccko 10. Maj 2011, 23:53

Fotografije v projekciji so sicer dobre, samo ne vidim potrebe po tlačenju v video obliko... dosti raje si jih v miru pogledam na tvoji strani...
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

RZ67 @RZ67 11. Maj 2011, 06:58

Ker je meni osebno pri človeku najpomembnejši obraz, me zanima, zakaj ljudi pretežno slikaš v hrbet ali pa od strani, vendar ne od spredaj, temveč od zadaj.

V tvoji projekciji je namreč kar 2/3 fotk (10 od skupaj 15), kjer so osebe slikane direktno v hrbet ter 1/3 (5 od skupaj 15) takih, kjer so slikani od zadaj od strani. V bistvu ni niti ene frontalno, ena (tista od spodaj) pa je od strani od spredaj.

Zaradi zgoraj napisanega so zame to bolj fotke prostora kot pa človeka v relaciji do prostora.

Hvala za pojasnilo.
 0   

abo01 @abo01 11. Maj 2011, 10:28

Strah smile.
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 11. Maj 2011, 16:19

RZ67 je napisal/a:
Ker je meni osebno pri človeku najpomembnejši obraz, me zanima, zakaj ljudi pretežno slikaš v hrbet ali pa od strani, vendar ne od spredaj, temveč od zadaj.

Meni osebno je ravno to všeč, da so slikani v hrbet, kar nam omogoči isti prostorski razgled, kot ga ima slikana oseba, le z malo večjo razdaljo od zadaj (počutim se kot nekakšna podzavest osebe). Mislim, da da ta način večji čar, ker obraz ostane skrivnosten in mu ne posvečamo pozornosti. Obraz je namenjen Portretiranju bigrazz

Vsekakor meni je všeč thumbsup
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

Janez Pelko @Wartburg 11. Maj 2011, 17:19

Meni so fotke odlične! Na video se res ne spoznam, fotke same pa zelo lepo predstavijo odnos človeka do prostora. So tehnično perfektne in izrazno močne! Čestitke avtorju!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati