0   

Žiga @Kranjec 19. Maj 2011, 16:39

LP!

Kot sem zasledil lahko svoje slike prodajam na FOTOMOTO.

Zelo čudna mi je dale zadevca...

Glede prodaje mi je vse cool, ampak kej na tisti strani lahko jaz osebno pregledujem slike drugih ponudnikov? Nikakor mi ne uspe najti le teh?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Maj 2011, 17:34

Ne moreš tako ali drugače pregledovati slik drugih uporabnikov na Fotomoto strani. Fotografije, ki se prodajajo preko portala Slo-Foto.net si lahko tako ogledaš le tukaj, tako da greš v galerijo in aktiviraš filter s klikom na modri gumb prodajne. Na strani Fotomoto pa lahko preko nadzorne plošče, v katero se moraš seveda prijaviti, pregleduješ samo tvoje fotografije, ki jih prodajaš preko SF strani.

Citiram stavek iz njihove strani:
"Fotomoto is a print-on-demand e-commerce widget for your existing website."

Najbolje, da si še 1x pogledaš kako deluje ta sistem na njihovi strani, ki je ravno ta trenutek sicer nedosegljiva:
http://www.fotomoto.com/home/tour
 0   

Žiga @Kranjec 19. Maj 2011, 18:43

Najlepša hvala za odgovor...

Lep Pozdrav!
 0   

Žiga @Kranjec 19. Maj 2011, 18:49

samo še tole... Če kdo kupi mojo sliko, ali moram urednikom FOTOMOTO poslati originalno velikost slike, ker se mi zdi čudno, da bi te 900x_, ki jih imamo na SF povečali na več kot meter... ?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Maj 2011, 21:38

Odgovor najdeš tukaj:
https://www.slo-foto.net/faq.html#5
 0   

Kr-Neki @Kr-Neki 14. Jan 2012, 19:44

Vidim, da že nekaj časa tole deluje ... In, kakšne so kaj izkušnje, ste kaj prodali? Zanima me pa čist tako kot zanimivost, da ne bom kregan, kot se rado zgodi pri takih vprašanjih biggrin
 0   

Tomislav @tomaz_urh 15. Jan 2012, 11:36

mene tudi zanima kako gre kaj prodaja....
LP
 0   

Matevž Lavrič @rezist 27. Nov 2013, 18:39

pa tudi mene zanima... smile
 1   

Uroš Uršej @Lucifix 28. Nov 2013, 09:40

Zaradi premalo zanimanja sem se pred časom odločil, da je možnost prodaje / nakupa fotografija preko portala Slo-Foto.net do nadaljnjega ukinjena.
Zahvala: rezist

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati