0   

fotkosmotko @fotkosmotko 17. Jun 2011, 11:37

pozdravljeni, kaj morda veste, kje v Slo. se da kupit tista rola sivega papirja ki se koristi za fotografiranje za dokumente? Pravzaprav potrebujem le 2mx 3m če mi kdo odstopi od svoje role

LP
 0   

MiroN @MiroN 17. Jun 2011, 11:50

KLIK
 0   

fotkosmotko @fotkosmotko 17. Jun 2011, 12:21

MiroN, hvala. Poznam to trgovino in sem že kr nekaj stvari nabavil pri njih. To sivo ozadje sem že gledal, pa ne vem če je OK za to fotkanje za dokumente?

LP
 0   

Zelod @flambirana_oFca 17. Jun 2011, 12:39

Jaz si z njihove strani lastim belo, črno in zeleno ozadje in so odlična. Vendar jih uporabljam za slikanje oseb od glave do pet, pri čemer so osebe od ozadja precej oddaljene. V primeru tovrstnega slikanja za dokumente pa ne vem kako bi se obneslo.
Drugače pa meni za slikanje fotografij za dokumente in podobne scene zelo pride prav ta zadeva - http://www.hawksphotovideo.co.uk/pop_up_background_plain/Lastolite_Background_Pop_Up_BlackMid_Grey_18x15m_56GB. Obstaja tudi v sivo/modri barvi in imaš tako pokrito ozadje za več priložnosti. Kje se pa pri nas kupi, ne vem, mogoče Cumulus?
Še najlažje in najceneje pa zadevo rešiš, da stopiš v najbližjo papirnico in kupiš A0 format sivega/modrega šeleshamerja.
 0   

fotkosmotko @fotkosmotko 17. Jun 2011, 21:52

flambirana_oFca, sem bil v trgovini s papirnatno galanterijo, sam so vsi šeleshamerji premali. Bom stene zbelil v belo nato pa tam še z sivo in mislim da bo problem rešen?
 0   

Zelod @flambirana_oFca 18. Jun 2011, 13:40

To bo tudi povsem dobra rešitev, sem videl že nekaj fotografskih poslovalnic kjer fotografirajo tudi za dokumente, tako opremljenih/prebarvanih.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati