0   

Valerija @lercx 15. Jul 2011, 17:08

Pozdravljeni!
Vem, da sem zelo zastarela s temu vprašanju upset ..Ampak že dalj časa iščem po internetu tega prikupnega šikeca, vendar so na žalost cene na ebay-u predrage, ravno zaradi poštnine ali pa sploh ne pošiljajo v Slovenijo -.-
Mogoče kdo pozna nekoga, ki ima ta fotoaparat in ga ne potrebuje več? Jaz bi ga bila zelo vesela, saj me je navdušila njegova majhna oblika in slike, ki jih je potrebno razviti... Ne pa te digitalne, ki imam vse le na računalniku confused Upam, da ga bom le našla! Trenutno uporabljam bratovo staro Konico Autoreflex TC in moram povedati, da je najboljša (ŠKLJOC!) ampak je le izposojena sad

Najlepša hvala in pa
LP upset
 0   

Žiga @zcetrt 15. Jul 2011, 17:49

Mislim, da je Yashica Electro 35 fotoaparat zelo podoben oz. ima še svetlobno občutno močnejši objektiv. Se ti splača pogledati še za tem.

http://www.kenrockwell.com/yashica/electro-35.htm

Celo na bolhi so tri in ena je za 45 EUR. So me že resno zasrbeli prsti smile
4.
 0   

Valerija @lercx 15. Jul 2011, 17:52

Hvala, bom še za tem mal pobrskala smile Sam ne vem pa zakaj sem se tk zagrela za tega Canona smile
 0   

Valerija @lercx 16. Jul 2011, 11:23

Lahko je tudi kateri drugi Canonet, le v srebrni barvi... Najlepša hvala..
Lp.
 0   

minka @minx 3. Jan 2012, 22:59

Zdravo!

Doma imamo Yashica Electro 35 fotoaparat in zanima me, če se še da kupiti film in kakšen film sploh paša za tale fotoaparat?

Pred kratkim sem našla tale očetov fotoaparat in bi ga rada preizkusila. Sicer sem totalno nova v tem in sploh ne fotografiram pogosto, bi pa rada poskusila s tem fotoaparatom kaj narediti (če se bo dalo) ker mi je bila vedno všeč tista nestrpnost in pričakovanje ob razvijanju slik, ko sem bila še majhna. biggrin

Ja no, hvala za odgovor... smile
Lep pozdrav!
 0   

Jan Kajfež @Geccko 3. Jan 2012, 23:04

Rabiš klasičen 135 (Leica format) film... dobi se ga marsikje, tudi v Mercatorjih smile
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

minka @minx 4. Jan 2012, 18:42

Hvala za odgovor. smile

Jaz sem si pa že predstavljala kako bo težko dobit film za ta fotoaparat ! haha smile
Zakon... Zdaj samo še v Mercator skočim en dan pa bo kar bo. biggrin
 0   

Uroš Novak @UrosNovak 20. Nov 2013, 13:59

Živjo.Jaz imam ta fotoaparat,koliko pa si pripravljena odkupiti foto aparat Canon Canonet 28 ( 35mm )...Lp grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati