0   

Dule @DuleB 25. Jul 2011, 08:40

Če ni denarja za original, bi se jaz odločil za onega, ki ga pomuja Fotoklik. IR prožilo se mi je v praksi izkazalo kot zelo malo uporabno.
 0   

Aljoša Šumer @sumer 25. Jul 2011, 08:41

kateri bi naj bil original .... če mi pomagaš najdit ... od nikona baretijskega držala mislim da za d 3000 ni biggrin

se motim ?
 0   

Dule @DuleB 25. Jul 2011, 11:18

Nisem iz Nikonovega tabora, zato ne vem, ali obstaja originalen (občutno dražji od replik!) beterijski grip tudi za Nikon 3000. V kolikor ga Nikon ne proizvaja, to meče kaj čudno luč na njihovo toliko opevano in oglaševano skrb za uporabnike Nikonovih izdelkov...
Tudi sam na svojem aparatu ne uporabljam originalnega (dražjega) baterijskega držala, sem pa zato med njegovimi replikami izbral tisto, ki mi ponuja optimum in je vizualno skoraj identična z originalom.
V tvojem primeru bi se odločil za izdelek, ki ga ponuja Fotoklik, kako boš ravnal ti, je pa seveda tvoja stvar.
 0   

NikonGeek @NikonGeek 1. Avg 2011, 15:41

Sem tudi sam to preverjal in sicer za D3100 vendar je res, niti za D3000 ne obstaja original baterijsko držalo. Za ta dva vstopna modela držalo niti ni namenjeno (ne vem zakaj) sam sem ga za D3100 nabavil ker se mi je grip zdel premajhen oziroma neudoben. Pa še bolj profi zgledaš hehe. Poglej drugače če imajo kaj na Simply Electronicsu. Imajo marsikaj kar pri nas ne.
 0   

Miran @FotoFrikk 1. Avg 2011, 22:21

Baterijsko držalo za Nikon D40, D40x, D60 ter D3000 - MeiKe, za 29,00 eur je vrh glave za ta fotoaparat in prava izbira! yes

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati