0   

miha @mihaaa 28. Sep 2011, 11:25

... pa ne za vrat, za noge biggrin

..je napol fotografska tema,.. namrec ko te boli kriz od (pre)tezke torbe biggrin

iscem drog ki bi ga lahko uporabljal za se obesiti nanj za oge.. za sprostitev kriza oz vretenc... govorim o tisti stvari kjer si das na noge "objemke" s kavlji in se obesis za noge na drog... za te stvari je po moje drog med podboji prenizek, zato iscem tako varianto droga kot je vidna na spodnji sliki (da jo namontiras v steno in strli ven)

lahko seveda tudi kaksna druga varianta... ce ima kdo kaksen koristen link za nakup (ali pa konec koncev mojstra za izdelavo) take stange in pa link oz info za kavlje za noge (slika spodaj oz kaj podobnega)

pa hvala smile
 0   

Zelod @flambirana_oFca 28. Sep 2011, 15:37

Poguglaj pod imenom "ribstol" oziroma "letvenik", mogoče najdeš kaj pametnega.
Nekaj primerov je tudi tukaj: http://www.hcc.cz/sortiment/hrazdy
 0   

Ime Priimek @poetski 28. Sep 2011, 18:17

V Hali A v BTC-ju je neka športna trgovina kjer imajo tudi podobne rekvizite. Se mi zdi, da je v spodnjem prostoru ter povsod visijo razne boksarske vreče in podobno. Nekaj časa je že minilo odkar sem bil nazadnje tam, tako da kaj več kot to ne vem.
 0   

miha @mihaaa 29. Sep 2011, 13:30

hvala za info,.. ti cehi delujejo kar obetavno, samo v opicjah za posiljanje imajo pa samo slovasko in cesko... a si ze mogoce kaj narocil tam?

a ima kdo se kaksno informacijo za kavlje za noge?

hvala

edit: kljukam za noge se rece "protiuteznostni cevlji" in jih imajo v Hali A (projest), stange za v zid pa nimajo na zalogi,.. mogoce se kaksna informacija kje bi imeli stange
 0   

chesermarko @chesermarko 30. Sep 2011, 04:09

Samo resnično dvomim, da bo komu od vas uspelo ratat dosti nabiti s tem :>
 0   

miha @mihaaa 30. Sep 2011, 06:12

Si slabo prebral. ->
Citiram:
.. za sprostitev kriza oz vretenc
 0   

martin @mart911 30. Sep 2011, 15:02

Za sprostitev križa oz vratenc se lahko tut za roke obesiš na kjer kol drog in tako visiš, pa še kri ti ne odteka preveč v glavo.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati