0   

Peter @MX_Peter 10. Nov 2011, 22:21

Tako po svojem prvem poizkusu sem se lotil še enega projekta in posnel sem enega izmed navečjih mladih talentov svetovnega motokrosa Tima Gajserja. Trenutno se pripravlja na svoj debitanten naslov v supercrossu, ki bo že ta vikend v Milanu. Komentarji zaželjeni grin

http://vimeo.com/31765516
 0   

Simon @SimonG 10. Nov 2011, 23:56

Slider si pozabu v kadru biggrin

Všeč... edin pogrešam kakšen POV vmes za presekat, gopro-ji so zdej že neverjetno poceni grin

Ampak vseeno, kot že rečeno, všeč smile
[url=http://geesphoto.blogspot.com/]M Y P H O T O B L O G[/url]
 0   

milosh @milosh 11. Nov 2011, 00:10

cist prevec slajderja!!! mors vedt kdaj slajder uporabt,... ne pa kr vsakic, sam zato da je movement.
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 11. Nov 2011, 00:22

dej mi povej, ma to kej fore da se v zraku počez obrača al sam da zgleda? mislm, a ni večje tveganje padca?
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
 0   

Peter @MX_Peter 11. Nov 2011, 09:35

Včasih so počez skakali malo za publiko, sedaj pa so to tehniko izpilili in s tem krajšajo skoke, da pridobijo tu pa tam kakšno stotinko. Ko to tehniko obvladaš je skoraj bolj varno skakat ker prisiliš motor v eno stran (kamor tudi pričakuješ) in ni tolikšne možnosti nepričakovanega giba motorja v zraku.

@milosh: Lahko potem tudi malo razložiš pri čem se ta tehnika uporablja, saj je forum tudi za to ane grin
 0   

sergio @heiniken 12. Nov 2011, 09:06

Sej ni pravila kdaj se uporablja slider.. res je da se mogoče preveč kadrov zapored pojavlja, samo meni ni bila to neka velika napaka..
 0   

milosh @milosh 12. Nov 2011, 10:00

ja ni pravila. ponavad uporabs ko hocs neki prpelat v kader oz pokazat 3d a 2d sliki, se igrat s fokusom - kej se prpele v fokus, razbit monotonost shotov. pac to je tko k ce bi skos cross disolve fade uporablu cist vsakic. ni poante, vse rata monotono in motoce tut.
mogoce sm jst se tok bl obcutliv na slider, ker ga zdej vsi uporablajo in mam sem tut sponzoriran s strani kesslerja (cineslider,...) in na vsakem shootu mi fok tezi nej ga uporablam, sam zato k se jim zdi kul...

dost vecji efekt ma ce ga uporabs samo parkrat in pa v rezlicne namene. recimo uno k gre proti motorju je super sploh ker ni movment levo desno kot vsi ostali...
 0   

jasminm @jasminm 12. Nov 2011, 11:14

Video mi je super. Lahko poveš kateri program si uporabil?
 0   

stm @stm 14. Nov 2011, 07:56

Zdaj ko je omenjen ta slider, se tudi meni zdi, da ga je malenkost preveč.

Mogoče bi lahko na koncu pustil samo en padec. Nekako v smislu, da se tudi največjim to zgodi.. potem ima to nek pomen. V primeru dveh, pa izpade "samo" kot neka smešna zadeva, ki se je pojavila na snemanju (in se uporablja relativno pogosto).

Mi je všeč.
 0   

Peter @MX_Peter 16. Dec 2011, 23:05

jasminm je napisal/a:
Video mi je super. Lahko poveš kateri program si uporabil?

V Adobe Premiere sem to skupaj spacal grin

Pa hvala za pripombe in pohvale grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati