0 

Peter Bernik @Noob 22. Mar 2005, 22:18

Ko se prebral o foto delavnici, ki se bo dogajala pod okriljem foto kluba Koper, se sprašujem, če bo v kratkem kaj podobnega v Lj? Seveda ne za začetnike, ampak kaj bolj tematskega, npr. portretna fotografija ali kaj podobnega. Če kdo kaj ve naj prilima link, bi bil po mojem že čas, da se katere udeležim. Ali pa da se naredi fotodelavnico v okviru slo-foto foruma, a bi bilo to možno? Najbrž bi bil problem s predavatelji, še večji pa s prostorom.
Ali pa zbor enkrat na mesec in potem vsak znalec iz svojega področja kaj prispeva; npr david studio - portreti, akti, osvetlitev itd, stana, misfits - makro, rado - razlaga tehnikalij, pele zalaganje s testnimi primerki f/a-jev itd
   0 

Peter Bernik @Noob 22. Mar 2005, 22:25

V tem primeru (zbori), pa tudi prostor ni problem, recimo v centru Lj, v enem lokalu nekje zunaj se dobimo, malo predebatiramo, potem jo pa mahnemo na fotkanje, testiranje opreme itd Meni bi bilo to super, upam, da bi bilo še komu...
   0 

JureV @JureV 22. Mar 2005, 22:43

fajn bi blo...samo na žalost nismo vsi z lublane cry
   0 

misfits @misfits 22. Mar 2005, 22:56

U kje si pa mene najdu za makro, jaz še zdaleč ne obvladam makro fotografije in je veliko boljših na tem področju. To delam bolj za veselje. Sploh pa sem šele začel z makrom na DSLR in se tudi jaz še učim.
   0 

David Vatovec @davidv7 22. Mar 2005, 22:56

Ja, tu dol na obali pripravljamo celo serijo fotodelavnic, tudi portret in akt,...
Važen je fotograf ne oprema!
   0 

Pele @Pele 22. Mar 2005, 22:58

Misfits saj nam bi lahko opisal kako se ti lotiš slikanja itd... smile
   0 

Peter Bernik @Noob 22. Mar 2005, 23:21

david: lahko bi kaj prenesli sem smile

misfits: skromnost je lepa čednost, a če posnameš take fotke Hud makro, se tej odgovornosti enostavno ne moreš izogniti :wink: smile .
   0 

chips @chips 23. Mar 2005, 08:28

Pa kje je problem se danes zapeljat na obalo? Zdaj ko je soncek pa se toliko raje, ne?smile Zvecer pa zurka s primorskimi slofotovci:)
   0 

primoz75 @primoz75 23. Mar 2005, 08:32

ja samo če bo to preveč proti poletjuj bodo lahko samo na večerno žurko prišli...

čakanje v kolonah PRESS... :mrgreen:
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Mar 2005, 15:13

Chips: primorska zdaj ni aktualna, je premraz :mrgreen: . Ne saj bi lahko enkrat tukaj, enkrat tam. Samo med tednom ne morem priti na obalo. Saj glede srečanj itak ni treba komplicirat, je vse skupaj neformalno...Za delavnico je pa seveda potrebnega malo več planiranja. Pa na obali ni pravih možnosti za street fotografijo hehe (mislim predvsem ljudi, arhitektura je seveda zanimiva, samo sam je pač ne fotografiram).
   0 

Matej Herbst @matto 23. Mar 2005, 15:20

Noob saj bomo imeli tudi tečaje v bolj toplih dnevih. Street fotkanja pa se lahko naučiš tudi v Piranu, veš koliko ljudi je tam poleti :mrgreen:

Mi že vse pripravljamo na veselo
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Mar 2005, 15:31

Tam nimate dosti klošarjev :mrgreen:

Sej ne sej bom prišel tudi tja kaj škljocnit, ampak če fotkaš napol gole mladenke imaš lahko hitro probleme, pa še za voyeurja te imajo...

Se pravi, da če pridemo mi, lahko tudi vi svoje lene riti zmigate v LJ biggrin :wink:
   0 

Matej Herbst @matto 23. Mar 2005, 15:47

Noob kam pa misliš, da grejo poleti klošarji iz slovenije, kot vsi ostali prebivalci na morje-pa še zastonj imajo :mrgreen:
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Mar 2005, 16:06

No pol pa pridem - klošarja v kopalkah še nisem fotkal :wink:
   0 

Matej Herbst @matto 23. Mar 2005, 16:10

he, he
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Mar 2005, 16:26

No lahko bi jih lansko leto, ko so se kopali v funtani, a žal nisem imel fotiča s seboj...Upam, da bodo letos ponovili podvig, baje da se nam obeta peklensko poletje...

Jao, kok smetiva :mrgreen: . A res nihče ni zainteresiran za fotodelavnice in "občasna srečanja" hehe?
   0 

Pele @Pele 23. Mar 2005, 20:52

Jaz sem vsekakor za fotodelavnice grin
   0 

sanja @sanja 24. Mar 2005, 16:20

jaz sm tut za kako srecanje, da vas mal bolj spoznam se v zivo bigrazz

drugac mi ustreza lj, ker sm cez tedn skos tle!!!
   0 

Goran @darkdragon 24. Mar 2005, 17:47

men bi blo tut kul da bi tkole delavnice prirejali in se učili drug od druzga. Lj bi bla kul
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
   0 

Peter Bernik @Noob 24. Mar 2005, 22:34

No jaz imam ob sobotah popoldne in nedeljah vedno čas. Tako, da z moji strani to ni problem. Tudi sam sem za Lj...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati