0   

Jernej @JernejZ 24. Jan 2012, 11:34

Torej za drobiž sem nabavil Canon EOS-1D. Ima 40k klikov, uporabljen kot backup v studiu, torej aparat je odlično ohranjen in ima še veliko fotk pred sabo.
Vse lepo se ustavi pri baterijah...Zraven sem dobil dve orginalni in eno "ebay" verzijo. Problem je da nobena od vseh treh nima moči in ne zdrži več kot 50 fotk.

Nekje sem bral da Ni-Mh baterije ne smejo stat predolgo ker izgubijo moč, zdaj pa prosim vas uporabnike za pomoč (1D, 1D II, 1D IIn, 1Ds, 1Ds II), se je srečal kdo s tem problemom?

Za vsak nasvet se v naprej zahvaljujem!

LP, J.
 1   

Kr-Neki @Kr-Neki 25. Jan 2012, 13:58

Sicer nisem uporabnik 1ke, ampak ja prav si bral o NiMh. Če niso bile pravilno uporabljane in so že stare, so zanič. Kupiš nove in je to to.
Zahvala: JernejZ
 0   

Kr-Neki @Kr-Neki 25. Jan 2012, 13:58

Sicer nisem uporabnik 1ke, ampak ja prav si bral o NiMh. Če niso bile pravilno uporabljane in so že stare, so zanič. Kupiš nove in je to to.
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 25. Jan 2012, 19:44

isti problem imam pri mojmu 1d. original in ponaredek baterije sta fuč. Slednja ne dela že odkar sem kupil, čeprav sem jo potem še neštetokrat refresh-al in napolnil do konca, a nobene spremembe. Pred kratkim je kapaciteto začela zgubljat tudi originalna... Ko sem šel na bolho me je skor kap, ko sem videl, da nova oriđiđi stane 150€. Ponaredek pa me je koštal 50€ in deluje BP že dobro leto smile
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati