0   

NikonGeek @NikonGeek 15. Apr 2012, 17:59

Odločil sem se za nakup Nikona D7000 in naletel na težavo. Prvo se mi je zataknilo pri držalu oziroma gripu. Nabavil bom zamenjavo za MB-D11 saj se mi zdi neumno dati 250 evrov za grip. Tako, da izbiram med držalom Hahnel in Meike (na Foto-Kliku). Oba imata skoraj identično ceno tako, da se ne morem odločiti. Ima kdo s katerim od teh gripov kaj izkušenj?
 0   

Andraž Martinšek @AndrazMartinsek 15. Apr 2012, 18:02

Fotoklikov je bomba grin
 0   

Zelod @flambirana_oFca 15. Apr 2012, 21:07

Po mojih izkušnjah so Hahnel izdelki odlični. Konkretno gripa za d7000 še nisem videl, sem pa preizkusil body Canon 60D z gripom Hahnel in vse štima tako kot mora, pa tudi zgradba je odlična.
Sam imam prav tako veliko izdelkov od Hahnela in sem navdušen. Sploh nad akumulatorji, ki zdržijo dlje od originalnih pa še močnejši so.
Meike prav tako dela odlične izdelke, kolega ima grip za Nikon d60 in kolikor vem nima težav. Sam imam od Meike kablovje, bliskavice, sprožilce in vse deluje tako kot mora, zgradba je pa kot pri Hahnelu - odlična.
Bi pa iz izkušenj odsvetoval nakup izdelkov Delta, saj po mojem prepričanju dolgoročno niso kvaliteti pa tudi izdelani so večinoma iz poceni materialov ter površno. Koliko denarja - toliko glasbe. smile
 0   

NikonGeek @NikonGeek 15. Apr 2012, 23:38

Po vsej verjetnosti se bom odlocil za meikejevega. Me je preprical precej bolj kot hahnelov. Ceprav je cena skoraj enaka in tako ne morem zgresiti. Hvala obema ker sta si vzela cas in to pokomentirala grin
 0   

David @dlicen 24. Apr 2012, 10:40

Imam Meikejevega in sem zadovoljen.
Čudi me pa, da praviš, da sta ceni podobni. Ko sem jaz kupoval, je bila cena Meikejeva (v SLO) več kot polovico manjša (55 napram 120 eur).

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati