0 

andrej @fck 26. Mar 2005, 10:41

Imam fotoaparat Minolta Z3 in imam problem z nastavitvijo samosprožilca. Z upoštevanjem navodil, ki so zelo slaba, mi ne uspe uporabiti samosprožilca. Fotoaparat se nastavil po navodilih, funkcija oz. samosprožilec pa se ne vklopi.

Mi lahko kdo svetuje kako je s samosprožilcem oz. ali je prisotna kakšna fora .....

Hvala za info.
   0 

rado @rado 26. Mar 2005, 11:56

Verjetno je enako kot na ostalih minoltah v Drive Mode nastaviš na znak za samosprožilec ura z kazalcem potem pritisneš sprožilec , ga držiš nekaj časa, da nastavi focus potem bi moral z piskom 10sec. opozarjat, da bo slikal kakšni 2sek pred slikanjem postane ta pisk hitrejši.
   0 

andrej @fck 26. Mar 2005, 15:26

Hvala za odgovor. Takoj od prve zadeva deluje ...
Nikjer v navodilih ni pisalo za "drive mode". :lol:
   0 

tonček @babel 26. Mar 2005, 17:45

pozdravljen
kako si kaj zadovoljen z z3 imam ga tudi sam pa sem od začetka bil kar razočaran sedaj pa sem pofotkal že 2000 slik pa me je razočaranje kar malo minlo,delaš lahko marsikaj, a ne
   0 

andrej @fck 26. Mar 2005, 19:20

Nisem še dosti slikal kakšnih 1000 slik.Preje sem imel Fuji 3000 in mi je bolj ležal. Menjal sem ga ker je bil počasen.Ker sem malo trd za to tehniko se ga nikakor ne morem navaditi.Tudi slike so bile z prejšnim tako se mi zdi lepše.Čeprav so mi rekli da te aparate veliko kupujejo pa se mi zdi da ni tako.
   0 

mishko @mishko 26. Mar 2005, 21:26

ima svoje slabosti, za začetnika se mi zdi pa odličen, ker lahko poskušaš res veliko različnih zadev od makra do tele opsnetkov. Sploh za ta denar se mi zdi da se nimam kaj pritoževat...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati