0   

OpakaN @modrasvetloba 24. Maj 2012, 22:18

Pozdravljeni!

Nisem zasledila podobnega problema,tako da sem se odločila,da vprašam in mogoče dobim odgovor.
Zanima me,če se je že komu zgodilo,da je fotografiral in je takoj zatem pisalo "Busy" in nato "Err 02"??Fotografije pa seveda ni,ker je "corrupted data"...In pa tudi,ko/če fotkič ugasnem mi na gornjem Lcdju še vedno kaže nastavitve?Zato ne vem ali je problem v kartici,ki je že stara (od mojega prijatelja;mu je stala kaki dve leti v omari) ali je fotoaparat že preveč utrujen.
Fotoaparat sem menjala s kompaktnim in takoj,ko sem ugotovila,da nekaj ne štima sem klicala bivšega lastnika,ki je rekel da je pri njemu vse delalo in da je bil fotoaparat rabljen le za družinsko uporabo-izgleda res nerabljen(nikjer nobenih odrgnin,čisto zrcalce,...) in mu verjamem,čeprav ne vem kje tiči problem.
Preden se odpravim kupit novo kartico(če je to problem) bom počakala na možen vaš odgovor.
Hvala!
 0   

Zelod @flambirana_oFca 24. Maj 2012, 22:38

Težava v kartici. Kupi novo, obvezno jo pred uporabo formatiraj v samem aparatu in potem slikaj.
Kartico večkrat formatiraj in ne boš imela težav z njo. Pa v kolikor hočeš imeti zanesljivo kvaliteto, ne kupuj kakšnih varianta Lidl in Hofer kartic po 5 evrov. Privošči aparatu npr. Sandisk, Lexar, Transcend, Kingston...

Izvleček iz navodil o uporabi Canon EOS 350D:

Pa srečno!
 0   

OpakaN @modrasvetloba 26. Maj 2012, 14:17

Oook,najlepša hvala!
Lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati