0   

Becj @Becj 10. Jun 2012, 20:10

Lep pozdrav vsem, odločam se za nakup A3 tiskalnika in potrebujem par nasvetov, ukvarjam se z grafičnim oblikovanjem in vizualizacijami in potrebujem tiskalnik ki bo lahko proizvajal kakovostne-profesionalne printe, hkrati pa mi je pomembno da so le ti čim bolj ekonomični.

Nekako se za nimam za Canonove PIXMA Pro tiskalnike in me zanima kakšni so vaši komentarji?

Pomembno mi je tudi da je tiskalnik zmožen kvalitetnega črno-belega tiska, hkrati pa bi bilo super da lahko tiska tudi (npr črno -belo) če je kakšna izmed barvnih kartuš prazna.
 0   

Marko Trifkovič @Trifko 11. Jun 2012, 00:15

prav tako temo sem mislil odpret na forumu pa me ze kolega prehitu:) sam se tudi nagibam k tej seriji bolj točno 9500 mark ii kater uporablja 10 barv/pigmentnih in je baje posledično bolji tisk posebej pri črno belih fotkah, se splača nadgradii z ciss sistemom kartuš ali je boljša uporaba refill kartuš?
 0   

Ziga @nocturnis 12. Jun 2012, 00:42

9500 Pro MkII je super zadeva. Odtenki barv pri grafičnih zadevah so točni, fotografije pa imajo visok dinamični razpon. Fajn je tudi, ker skozi zadnji tray lahko printaš tudi na karton oz. kaširane plošče večjih debelin in pa CD-je na posebnem trayu. Edino, kar bi mu očital je, da printa relativno počasi in ni za primere, kadar se mudi.

Sicer pa ga jaz prodajam, z enim napol praznim setom in dodatnim novim setom kartuš, ker grem na večji format.
 0   

Ziga @nocturnis 12. Jun 2012, 00:42

Trifko je napisal/a:
prav tako temo sem mislil odpret na forumu pa me ze kolega prehitu:) sam se tudi nagibam k tej seriji bolj točno 9500 mark ii kater uporablja 10 barv/pigmentnih in je baje posledično bolji tisk posebej pri črno belih fotkah, se splača nadgradii z ciss sistemom kartuš ali je boljša uporaba refill kartuš?

Priporočam CISS.
 0   

Becj @Becj 20. Jun 2012, 19:47

Eno vprašanje po nakupu tiskalnika, glede varčevanja z kartušami, ali je bolje da je printer konstantno prižgan, ali je bolje da se prižiga ob uporabi?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati