0   

wildchild @wildchild 24. Sep 2012, 20:20

Lep pozdrav ! smile
Doma mam fotoaparat flexarel automat in me zanima če bi kdo bil prijazen pa mi karkoli povedo o tem fotoaparatu ? zanima me vse od tega kak se sploh uporabla pa do tega kaka je njegova vrednost..
 0   

najed01 @najed01 24. Sep 2012, 21:41

Po mojem si mislil flexaret. Tako si je Meopta zamislila TLR. Češka zadeva. To ni mišljeno slabšalno, ampak državo porekla smile
Če je ohranjen je lep na polici. Kako serviseranje pa dvomim da je smiselno. Lepe ohranjene in delujoče dobiš za cca50eur. Jaz sem ravno danes za Rolleflexa model 2,8 K7F plačal manjši servis 110eur. Koncept fotiča je podoben. Na YTube poglej kako se rokuje z TLRji.
Še zanimivost.
Stanko Belak-Šrauf ga je nosil v -na- himalajo. Prvo so ga lepo podmazali z WD40. Takrat je to bilo moderno. Niso kaj prida slikali, ker je WD zmrznil.
Za naslednjo odpravo je fotič "pripravil" Foto Beseničar. Pripravil ga je tako, da ga je izsušil z bencinom. Niso kaj prida slikali, ker je zaribal.
LP
 0   

wildchild @wildchild 24. Sep 2012, 22:10

najed01 je napisal/a:
Po mojem si mislil flexaret. Tako si je Meopta zamislila TLR. Češka zadeva. To ni mišljeno slabšalno, ampak državo porekla smile
Če je ohranjen je lep na polici. Kako serviseranje pa dvomim da je smiselno. Lepe ohranjene in delujoče dobiš za cca50eur. Jaz sem ravno danes za Rolleflexa model 2,8 K7F plačal manjši servis 110eur. Koncept fotiča je podoben. Na YTube poglej kako se rokuje z TLRji.
Še zanimivost.
Stanko Belak-Šrauf ga je nosil v -na- himalajo. Prvo so ga lepo podmazali z WD40. Takrat je to bilo moderno. Niso kaj prida slikali, ker je WD zmrznil.
Za naslednjo odpravo je fotič "pripravil" Foto Beseničar. Pripravil ga je tako, da ga je izsušil z bencinom. Niso kaj prida slikali, ker je zaribal.
LP

najlepša hvala ! kje se pa na fotoapartu da videt če je to flexaret VI ali VII ?
 0   

pikec1975 @pikec1975 24. Sep 2012, 22:11

pa da po mojem je fotič vreden tam oko 80€ in če ima še ono svetilko na vrhu je skupna vrednost tam oko 120 € jas sam kupo podobnega na sejmu u budimpesti za 200 € samo vse dela polek dobu torbica za fotoaparat drugače pa odkupujem vse fotoaparate
 0   

wildchild @wildchild 24. Sep 2012, 22:18

pikec1975 je napisal/a:
pa da po mojem je fotič vreden tam oko 80€ in če ima še ono svetilko na vrhu je skupna vrednost tam oko 120 € jas sam kupo podobnega na sejmu u budimpesti za 200 € samo vse dela polek dobu torbica za fotoaparat drugače pa odkupujem vse fotoaparate

ja moj ma svetilko pa še dela in fotoaparat je dokaj lepo ohranjen ..
 1   

pikec1975 @pikec1975 24. Sep 2012, 22:21

eeeee to je dobra stvar jas ti ponudim za njega 110 € pridem po njega kamor koli češ za več inf. pa pokličeš na 031728061
Zahvala: wildchild
 1   

wildchild @wildchild 24. Sep 2012, 22:28

pikec1975 je napisal/a:
eeeee to je dobra stvar jas ti ponudim za njega 110 € pridem po njega kamor koli češ za več inf. pa pokličeš na 031728061

ko te j*** xD
Zahvala: pikec1975
 0   

porkoja @porkoja 24. Sep 2012, 23:10

Kaj to so spet neke fore... Dva ,ki se prijavita na forum na včerajšnji dan (24. september), imata svoj šov?
A bosta spet pod tajno reklamirala kakšno storitev tiska na dežnike? biggrin
 0   

wildchild @wildchild 25. Sep 2012, 18:35

porkoja je napisal/a:
Kaj to so spet neke fore... Dva ,ki se prijavita na forum na včerajšnji dan (24. september), imata svoj šov?
A bosta spet pod tajno reklamirala kakšno storitev tiska na dežnike? biggrin

um niti ne hahahhaa biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati