0 

iztok @izo 31. Mar 2005, 10:46

nekaj takšneg sem imel tudi sam v mislih enkrat nardit, pa me je nekdo prehitel :mrgreen: . no, v moji ideji so bili še razni elektromotorčki za premikanje zuma in osi fotiča, joystick ipd, leive preview pa bi nardil na enak način.
na ta način lahko potegneš kabel stran od ptic, zakamufliraš set-up and fire away! :wink: še vedno cenejš od kakšnega 600 f4 L zuma, hehe
http://ghonis2.ho8.com/rebelmodfocus2.html

0 

Blaž Ogorevc @balž 31. Mar 2005, 12:10

svašta - sam tole pa že moraš bit kr tehnik. No sploh za tvojo varianto z motorčki in vsem. Hja, nej pa slabu.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
   0 

iztok @izo 31. Mar 2005, 12:13

sem že raskopal en star printer. not so razna vodila, koračni motorčki in še polno drugih bombončkov, hehe. samo še nekaj volje rabim, pa par kablov in mogoče kakpe akumolator, pa bo :mrgreen:
   0 

Matej @OKO 31. Mar 2005, 13:42

zelo dobro.
samo noteboka pa vseeno rabis..
kali juga
   0 

Matej @OKO 31. Mar 2005, 13:46

eh kaj mi je sploh ga ne rabis..
krmilje naredis na eno vezje pa je.
kali juga
   0 

iztok @izo 31. Mar 2005, 14:24

na rabiš niti vezja niti notebooka, samo podaljšek za podaljšek za sprožilc nardiš (pač toliko, kot bi bil stran od fotča). pr seriji 300 nuca navadna mini 2,5 banane, to pa dobiš v vsaki štacuni.
   0 

iztok @izo 31. Mar 2005, 14:28

no, ja. najboljš bi pa blo nardit vse na računalnik: live preview, krmiljenje motorčkov in zuma (se da dobit ide kartice za krmiljenje koračnih motorčkov) in krmiljenje zaklopa. :wink:
to pa bi blo high-tech, hehe
   0 

mishko @mishko 31. Mar 2005, 14:31

In zakaj rabiš drobovje od printerja pol? biggrin
   0 

iztok @izo 31. Mar 2005, 14:32

sej sm reku, motorčki in vodila, zobnički ipd.. :mrgreen:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati