0   

jure @jurcekk 23. Jan 2013, 21:26

Pozdravljeni!
Imam eno prosnjo.Zelo me zanima fotografija in vse v zvezi z tem .ze dolgo se ljubiteljsko ukvarjam z tem..rad pa bi kaj vec,vendar ne vem kako zaceti.Zato me zanima ce je kdo od vas(po moznosti iz stajerske) da bi me vzel kdaj z sabo na kaksno fotografiranje ali kaj.da bi malo videl kako stvari potekajo ,po moznosti kaj pomagal.ze v naprej se zahvaljujem.lp

mail: jurcekk@gmail.com
 0   

Kr-Neki @Kr-Neki 23. Jan 2013, 22:53

Hmm. Mogoče malo več napiši najprej o sebi, npr. starost itd. Verjtno te bi kak vrstnik raje vzel s seboj, kot pa enga dedka ali pa 10 letnega otroka smile

Potem dalje; če se že dolgo ukvarjaš, potem nekaj verjetno že veš o tem. Napiši kako daleč si. So ti jasne osnove? Kakšno opremo imaš? Kaj bi se sploh rad naučil?

Upam, da je kej pomagalo, kar tako na blef, dvomim, da se ti bo kdo javil.

Lp.
 0   

jure @jurcekk 24. Jan 2013, 00:06

Star se 23 let stanujem v Mariboru.Se še šolam , vendar imam trenuntno malo premora ,tako da že kar nekaj časa delam.Osnove so mi jasne.Sodeloval sem ze na nekaj natečajih .bil nagrajen pri national geographic ze kar dolgo casa nazaj, na fotomaratonu v mariboru tudi med nagrajenci.tri fotografije so bile tudi razstavljene v galeriji. Oprema: Nikon d90 ,objektivi- nikon 18-105, nikon 50mm 1:1.8 , samyang fish eye, bliskavica nikon sb-700 ,ter nekaj filtrov .Rad bi se pa naučil čimveč tako da sem prilagodljiv. kako fotografirati na kaksnih dogodkih, ali pa poroko, ali pa fotografiranje modelov. lp
 1   

Kr-Neki @Kr-Neki 24. Jan 2013, 00:12

No, zdaj mislim, da bo lažje smile lp
Zahvala: jurcekk

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati