0   

Nikon88 @Nikon88 4. Maj 2013, 11:09

Pozdravljeni.

2 meseca nazaj sem kupila fotoaparat Nikon Coolpix L810.
Z njim sem bila zelo zadovoljna, vendar se je nekaj dni nazaj pojavila težava.
Ko želim fotoaparat prižgati, zasveti zelena lučka pri gumbu ON/OFF vendar fotoaparat se ne želi prižgati (zaslon je mrtev, tudi objektiv se ne premakne). Ali je možno da je težava v baterijah? Uporabljam baterije, ki sem jih dobila zraven fotoaparata (fujitsu plus) in so se ponavadi precej hitro izpraznile. Ne vem v čem bi lahko bila težava...fotoapart ni nikoli padel po tleh, nikoli ni bil izpostavljen mrazu/vročini in tudi v tem času je bil le nekajkrat uporabljen.
 0   

skorpijoncek66 @skorpijoncek66 4. Maj 2013, 20:41

Kakšne baterije pa so, polnilne ali navadne?
Sem se že srečal s takim primerom... nove baterije znamke "no name" sploh niso zalaufale aparata oz. so bile sposobne narediti samo nekaj posnetkov... V drugi napravi so še delovale, a ekran in premikanje objektiva zahteva več moči, kot so jo lahko še iztisnile iz sebe. Poskusi s kakšnimi Duracell, Eneloop ali kaj podobnega.
 0   

Aleš @lial 4. Maj 2013, 22:14

Če drži, kar je zapisano v navodilih, so bile priložene baterije AA alkalne, torej za enkratno uporabo.
Torej je to, kar je zapisal 'skorpijoncek66' skoraj zanesljivo problem in njegova rešitev.
In seveda - alkalnih baterij SE NE SME polniti, tako da če se je to že dogajalo je sreča da ni bilo kaj hujšega.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati