0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Avg 2003, 13:55

Ker so me fotografije od stana čisto navdušeli, si res mislim kupt ene makro leče za mojga digitalca Olympus e-10. Ker sem na tem področju bolj laik, mi prosim povejte kakšne nasvete in koliko je cirka cena.

Ene sem že našel na netu:
http://davidweikel.com/E10_samples/mcon35/mcon1.shtml
 0   

JB @JB 24. Avg 2003, 12:48

Za klasičen fotoaparat sem se jaz makro nastavkov lotil kar sam, in dela zelo vredu (imam 2 izvedbi), za digitalce pa se mi niti ne sanja. Vsekakor jih kupi.
Brez stojala bo težko, sicer je pa odvisno kaj želiš fotografirat.

lp
 0   

Jackson @Jackson 24. Avg 2003, 12:58

Lep pozdrav. Sem v bistvu začetnik v digitalni fotogrfiji tako, da ne vem koliko vam bom pripomogel h nakupu lahko pa vam povem moje iskušnje pri uprabi makro leč. Imam dig. fotoaparat Canon PowerShot G2 na katerem uporabljam Tiffen leče in imamsicer 43mm +10 close up in 43mm +7close up lengs. Ponavadi ju združim in se objektu približam na 5-6 cm. Cenovno pride ena približno 20000 sit. So pa naročene preko interneta.Lahko si tudi ogledate tudi stran www.tiffen.com in izveste kaj več.
Morem pa povedat, da sem vedno in še uživam z slikanjem z lečami.
Je nekaj posebnega.

LP biggrin
 0   

Jackson @Jackson 24. Avg 2003, 13:01

Se strinjam z JB, da je brez stojala zelo težko ampak merna roka pa 100 posnetkov pa moment pa rata dobra fotka. Jst namreč slikam brez stojala. Velik švica preteče. Kobilica v galeriji je ena takih prešvicanih slik.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati