0   

FotoR @FotoR 29. Jul 2013, 14:24

Vem da ta tema ni primerna za tako stran kot je Slo-Foto, vendar me zanima :

Kako se na facebooku naredi stanje ki izgleda tako: zraven je smeško ki ponazarja da ti je vroče še zraven pa piše - is feeling hot

A kdo pozna odgovor na to?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 29. Jul 2013, 15:14

Facebook takšne novitete postopoma uvaja in verjetno na tvojem profilu še ni aktivirana.
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 30. Jul 2013, 14:09

Tudi jaz še nimam te možnosti. Aja, videl sem tudi že nov izgled facebooka, pa ga tudi še nimam smile Zgleda vse med zadnjimi dobim biggrin
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 30. Jul 2013, 14:52

Nisi edini, jaz sem že imel nov Open Graph Search, pa so mi ga deaktivirali, enako se je zgodilo z zgoraj omenjenimi "moodi". Medtem pa se je nov FB look aktiviral samo med 7 FB frendi. Tako pač dela FB in ostalim ne preostane nič drugega, kot da počakamo...
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Avg 2013, 08:16

Aha glede te možnosti... verjetno se bo prikazala, če spremeniš jezikovni vmesnik Facebooka v English (US) grin
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 19. Avg 2013, 17:53

Ja res je, jaz sem dal na English (UK) in sem dobil tiste smeške (feelings), potem sem dal pa na English (US) imam pa tudi nov izgled biggrin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Avg 2013, 18:54

A si še kaj drugega naredil, da si dobil nov izgled?
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 19. Avg 2013, 18:58

Ne, le spremenil tako kot sem napisal zgoraj smile Kot sem dal UK so bili samo tisti feelings, kot sem dal potem na US pa nov izgled (obvestila pa to na desni zgoraj). Če dam nazaj na slovenščino mi vrže tastar izgled.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Avg 2013, 19:08

Aha, no pri meni ni nič :/ Ampak bom že preživel smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati