0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 08:24

Ker sem dobil nekaj obvestil od ostalih uporabnikov, da so dobili obvestila po elektronski pošti, od portal Slo-Foto.net, med nezaželeno pošto (SPAM), me zanima ali se tudi ostali srečujete s podobno težavo?

Sam nimam teh težav, bi pa rad preveril zakaj do tega prihaja oziroma v kakšni meri.
   0 

Srečko @sreckoo 3. Okt 2013, 09:20

Sam nimam problemov na yahoo mail.
   0 

Uroš Miklavčič @Ulrich 3. Okt 2013, 10:46

Gmail (lastna domena) vse dobim.
blog: blog.miklavcic.si | twitter: @uros_m | galerija: SloFoto | podjetje: miklavcic.si
   0 

Matic Zalaznik @LazyBones 3. Okt 2013, 12:59

gmail- privat sporočila pa to je pod spam...
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 13:37

LazyBones je napisal/a:
gmail- privat sporočila pa to je pod spam...

Gmail ti ponavadi napiše kaj je razlog, da se je sporočilo znašlo v spamu? Mi ga lahko prekopiraš in tukaj prilepiš?

A se še vedno znajde v spamu, ali se je to dogajalo nekaj mesecev nazaj? Vmes sem nekaj spreminjal in obvestilo na mail za novo zasebno sporočilo se ne bi smelo več znajti v spam boxu.
   0 

Matic Zalaznik @LazyBones 3. Okt 2013, 13:59

kje moram to točno pogledat? isto za temo, da sledim na forumu sem ravnokar dobil...
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 14:25

Nekako takole izgleda, sam da je pri meni pobarvano z rumeno:

0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 14:43

To poznam, sam sem že večinoma stvari odpravil in ne vem kaj je razlog, da nekateri še vedno dobivate nekatera sporočila kot vsiljeno pošto. Zaradi tega pa sprašujem tiste, ki se jim to dogaja, da mi pomagajo rešiti težavo s tem, da povedo, zakaj jim gmail ali kakšen drug email ponudnik označi prejeto pošto kot vsiljeno.

Si kdaj mogoče označim @slo-foto.net domeno kot vsiljeno pošto?
   0 

Matic Zalaznik @LazyBones 3. Okt 2013, 15:14

meni samo to napiše... nobenih drugih stvari ni zraven...
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 15:34

A s tako dober in narediš en screenshot tega sporočila v gmailu in mi ga prosim pošlješ na email info afna slo-foto.net?
   0 

Matic Zalaznik @LazyBones 3. Okt 2013, 16:11

evo imaš
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 3. Okt 2013, 17:36

Dobil. Očitno je nekaj uporabnikov označilo SF pošto kot vsiljeno in zaradi tega tudi nekateri ostali dobivate sporočila med Vsiljeno pošto. Če ga dobite, vas prosim, da kliknete na gumb Ni visljena pošta oz. Not spam.
   0 

Andrej @f0r3st727 3. Okt 2013, 17:53

Jaz tudi dobivam pod spam sporočila. Pa nisem nič dal da je to spam…

Poleg tega, že pri registraciji, mi je sporočilo dalo pod spam… Aja, gmail...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati