0 

Gašper Franko @FotostudioFranko 27. Nov 2013, 17:31

Dober dan mene zanima kaj bi mi najbolj priporočali da bi kupil na strani Fotoklik.si

rad bi postavil studio torej: ( 2 stojala + prečna palica za ozadje, 2 ali 3 stroboskope za moč stroboskopov ne vem kateri bi mi prav prišli rabm pomoč, nevem kakšno ozadje naj izberem ( belo, črno, modro, rjavo,zeleno, ((ozadje 3m x 6m bombažno)) katere softboxe bi mi priporočali, ali bi mi priporočali še kak Beauty Dish.

lahko mi pa tudi napišete kak komplet ki bi ga vi sestavili, aja pa če mi lahko še pošlete linke od teh izdelkov da bom vedel katere kupit.

ukvarjal se bom pa z modno fotografijo ( fotografiranje fotomodelov)

res hvala za pomoč

LP Gašper
   1 

Matic Zalaznik @LazyBones 27. Nov 2013, 22:04

jaz ti priporočam, da resno zagrabiš literaturo kot sta google in pa youtube o fotografije... bolj specifično : fashion photography
kot si omenil...
glede na to, da si kupil 5dmk3 in pa da ne veš niti kateri objektiv bi gor nataknil (oprosti če se motim nočem bit žaljiv) bi jaz investiral v kakšno dobro knjigo prvo raje... in pa urce preživel na youtube-u ...

Potem ko se spoprimeš z teoretičnem znanjem, lahko malo poprimeš v roke aparat in treniraš kako pa kaj v praksi...
tako bodo tudi uspehi... če pa ti bo nekdo vse naštimal da boš samo sprožilec pritisnil potem je pa bolj žalost...

ne vzemi kot žaljivo ali bilo kaj... PA VESELO UČENJE!
Zahvala: tomaz1kos

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati