0 

andyz @andyz 8. Jan 2014, 22:38

Dosedanji nakupi so potekali pričakovano v redu. Pri zadnjem, pa se je nekaj zalomilo.
Kupil sem neko zadevo v višini 113.- GBP. Plačilo preko PayPal potrjeno. Do tu vse OK.

Zadnja 2 dni pa sem dobil od Ebay-a že 3 sporočila "Unpaid item", plačaj takoj, ...
Skratka, plačilo očitno ni bilo opravljeno. Zadevo sem preveril pri prodajalcu v Izraelu in je potrdil, da plačila niso dobili. Pri Ebay itak ni mogoče dobiti konkretnega pojasnila, ker te avtomatično preusmerijo na neke forume in šablonske ovgovore, ipd. Pri PayPal čakam na povratno sporočilo. Čudno je to, ker na bančnem računu ni bilo nobenega plačila-
Hkrati pa sta se pojavili na Paypalu dve sporočili o plačili v višini 150 in 170 EUR meni neznanim prodajalcem. Na srečo je bilo plačilo za oba zneska zavrnjeno, ne vem točno kje.

Skratka, te zadeve ti "kravžljajo" živčke in tratijo čas.
Pozna kdo kaj podobnega?
andyz
   0 

andyz @andyz 9. Jan 2014, 13:26

Popravek - danes preveril osebno na banki in je nakazilo šlo naprej, samo vpisano še ni bilo v Kliku.

Čakam, pa da vidim, kako bodo zadeve tekle.

LP
Andrej
andyz
   0 

iztok @izo 9. Jan 2014, 15:01

kolikor je meni znano, je payapal in ebay več ali manj ista zadeva (paypal je spletna banka e-baya), tako da verjetno so transferji med njima dobra znani in da imajo vse v evidencah.
   0 

andyz @andyz 9. Jan 2014, 15:45

No, da ne bom negativnih informacij o PayPalu širil. Pravkar me je poklicala njihova uslužbenka in potrdila, da so zadevo preverili in uredili. Tudi prodajalcu so poslali potrditev nakazila.

Torej en velik+ za PayPal.

LP
andyz
   0 

Miran Kos @tealc 18. Mar 2014, 15:43

Nekaj sivih las pa je vseeno povzročilo to vse skupaj smile
   0 

Miran Kos @tealc 18. Jul 2014, 13:01

Paypal je kar zanesljiv kar se tiče transakcij. Če kontaktiraš support nekaj časa traja, vendar vedno zadevo tudi rešijo. Vsaj pri meni je bilo tako smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati