0   

JurijVM @JurijVM 10. Apr 2005, 16:17

Ciao

A ve kdo kje bi imeli kakšno večjo izbiro foto torb Crumpler? V BOFu jih imajo nekaj, ampak bolj za vzorec.

Jurij
 0   

Heretic @Heretic 10. Apr 2005, 17:10

poglej na:
www.shopolina.com

www.rolan.si

ter na bolhi :wink:
 0   

JurijVM @JurijVM 10. Apr 2005, 17:17

Sem pogledal, nimajo tiste torbe ki mene zanima, poleg tega bi rad torbo videl v živo in probal, če stoji moja oprema not tako kot sem si zamislil, to pa ne morem naredit v spletni trgovini.

Jurij
 0   

Muvi @Muvi 10. Apr 2005, 17:18

Pri Stingu jih je kar nekaj!

8)
 0   

JurijVM @JurijVM 10. Apr 2005, 17:29

To je na Šmartinki, če mislim pravo trgovino? Bom šel kaj pogledat ta teden, hvala za informacijo!

Jurij
 0   

Miha Rekar @Mih@ 10. Apr 2005, 18:42

Jap šmartinska! www.sting.si
[url=http://mr-foto.net/zsfb.html][img:aa918317cc]http://www.kalisce.com/blogblog/zsfb_userbar.png[/img:aa918317cc][/url]
[url=http://mr-foto.net/][img:aa918317cc]http://www.kalisce.com/miha/userbars/mihaowner_userbar.png[/img:aa918317cc][/url]
 0   

Ales @alf__ 12. Apr 2005, 07:39

ojla... jaz prodajam tako torbo...

Dobil sem eno za darilo a jo na zalost ze imam 2 sta mi pa prevec ker gre v eno dobesedno kar zelis.
Crumpler je za une k ne veste znamka da kapo dol... materiali hudi, pregrade se dajo menjat in po zelji prirejat.

Mam pa na prodaj torej tole novo:

Geek Star XXL-7000ml
V tujini stane okol 160 eurov = 38k sit... jaz jo dam za kakih 28k sit... ali po dogovoru.

rdece- modra zelo lepa, moznost testa (lahko das not opremo da vids ce pase)

zgleda pa takale:
Tukile je link do slike

Lohk mi pisete al pa poklicete: 041596992 Ales....ales.belic@siol.net
 0   

JurijVM @JurijVM 12. Apr 2005, 12:01

Hvala za ponudbo, ampak veliko torbo že imam od Lowepro, zdaj iščem eno manjšo, da dam notri samo body z zmontiranim objektivom in še en ločen manjši objektiv.

Jurij
 0   

JurijVM @JurijVM 23. Apr 2005, 17:00

Upoštevajoč nasvete sem se sprehodil do Stinga, v trgovini izbira ni pretirano pestra (čeprav bolj kot drugje), ampak je prodajalec bil zelo prijazen in me pospremil do skladišča, kjer sem lahko pregledal celotno ponudbo in izbral torbo Crumpler Stunner v želeni barvi, ki že veselo služi svojemu namenu!

Jurij
 0   

Jan @ghandaed 2. Maj 2005, 12:19

pod borzo jih imaš nekaj...

Jaz sem svojo pred časom tam kupil in sem res zelo zadovoljen. Sem pa kolebal med to (next venue) pa eno loweprojevo in mi sedaj res ni žal. Drugače pa imaš na www.crumpler.com.au vse lepo ponazorjeno :wink:
acta non verba!
 0   

iztok @izo 2. Maj 2005, 13:02

jurij, kolk pa je bla torba?
 0   

JurijVM @JurijVM 2. Maj 2005, 21:07

izo je napisal/a:

19.000 SIT - gotovinski popust (2.000 SIT)

Jurij
 0   

iztok @izo 2. Maj 2005, 21:16

kr dobra cena, nekaj podobnega si morm tudi sam omislit, zdajšna torba mi je naenkrat premahjna, odkar imam 70-200 doma. samo kaj, ko bi treba še en stativ nabavit, baterije itd itd, vse ja pa min. 20k. dnar samo gre, drek.
 0   

JurijVM @JurijVM 2. Maj 2005, 21:25

izo je napisal/a:
kr dobra cena, nekaj podobnega si morm tudi sam omislit, zdajšna torba mi je naenkrat premahjna, odkar imam 70-200 doma.

Hehe, jaz sem ga stlačil not smile Torbo sem razdelil na 3 predalčke, v enega sem dal 70-200 f/4, v srednjega aparat brez objektiva, v tretjega pa ta male objektive 24mm in 50mm. Sončna zaslonka za 70-200 pa ne stoji not na noben način.

Jurij
 0   

Andrej @blur 2. Maj 2005, 21:28

JurijVM je napisal/a:
izo je napisal/a:

19.000 SIT - gotovinski popust (2.000 SIT)

Jurij

ker model imas to za body+objektiv + objektiv ane ce se ne motim kot si rekel..
 0   

JurijVM @JurijVM 2. Maj 2005, 21:39

Kakor sem ti napisal v ZS, je to model Stunner, trgovina Sting M pa je na Šmartinski, malo pred BTCjem.

Ti kar tukaj odgovorim na ZS:
Torba je bolj slabo zatesnjena, se je ne da zapret z zadrgo, če imaš dovolj malo stvari not ima en poklopec, ki se zapre čez notranjost, poleg tistega zgornjega dela, samo je zaprt samo z velcro trakom, tako da ne nudi pretirane zaščite za prah, če je s tem mišljeno seveda kakšen vetroven dan, ko raznaša veter okoli smeti itd, za normalno situacijo je čisto OK. Če rabiš kaj več začšite je nujna zadrga, po mojem.

Jurij
 0   

Andrej @blur 2. Maj 2005, 22:02

JurijVM je napisal/a:
Kakor sem ti napisal v ZS, je to model Stunner, trgovina Sting M pa je na Šmartinski, malo pred BTCjem.

Ti kar tukaj odgovorim na ZS:
Torba je bolj slabo zatesnjena, se je ne da zapret z zadrgo, če imaš dovolj malo stvari not ima en poklopec, ki se zapre čez notranjost, poleg tistega zgornjega dela, samo je zaprt samo z velcro trakom, tako da ne nudi pretirane zaščite za prah, če je s tem mišljeno seveda kakšen vetroven dan, ko raznaša veter okoli smeti itd, za normalno situacijo je čisto OK. Če rabiš kaj več začšite je nujna zadrga, po mojem.

Jurij

hvala!
 0   

Denis Ferlič @DenisF 27. Avg 2010, 07:36

V papirnicah mladinskih knjig imaš zelo veliko izbiro torb crumpler, pa še to če katere ni jo lahko naročiš.
 0   

Mihy @Mihy 27. Avg 2010, 08:37

Drugače sem pa svojo New Delhi 510 dobil iz anglije za 100 eur, prinas pa imajo zasoljeno ceno 170 eur.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati