0 

Beno Saradzic @Titanium 13. Apr 2014, 18:39

pozdravljeni

po 2 letih trdega dela vam s ponosom predstavljam moj najnovesji time lapse film, 'BEYOND - Memoirs In A Time Lapse'. Upam da vam bo vsec.

https://vimeo.com/91702619

Beno
   0 

Andrej @f0r3st727 13. Apr 2014, 19:11

O.O

Vsaka čast.

Nekaj me pa vseeno zanima. Time lapse je bil narejen iz slik ali iz videa? Recimo če je bil iz slik narejen si poslikal x število slik in sestavil v eno, če je pa iz videa, pa si recimo odstranil vsak drugi frame...
   0 

Beno Saradzic @Titanium 13. Apr 2014, 19:31

f0r3st727 je napisal/a:
O.O

Vsaka čast.

Nekaj me pa vseeno zanima. Time lapse je bil narejen iz slik ali iz videa? Recimo če je bil iz slik narejen si poslikal x število slik in sestavil v eno, če je pa iz videa, pa si recimo odstranil vsak drugi frame...

hvala Andrej,

Film je bil narejen je iz posameznih slik. Z videom ne mores kontrolirat dolzine osvetlitve in dolzine intervalov ki so v time lapse fotografiji osnovnega pomena.

hvala

Beno
   0 

Ratter @Ratter 13. Apr 2014, 19:38

Res megalomanski projekt.Čestitke za tole.
Več kot odlično narejeno.
   0 

takumi @takumi 13. Apr 2014, 19:50

Posnetek bi lahko kar gledel in gledal biggrin kar zasanja me in me popelje v eno čarobno deželo biggrin a je v živo tam tudi tako lepo?
   0 

Beno Saradzic @Titanium 13. Apr 2014, 20:10

takumi je napisal/a:
Posnetek bi lahko kar gledel in gledal biggrin kar zasanja me in me popelje v eno čarobno deželo biggrin a je v živo tam tudi tako lepo?

Emirati so neverjetni. Enostavno fenomenalni. Obisci, ti toplo priporocam. Od 21. Marca dalje se da dobiti vizo kar na letaliscu tako da je drzava postala zelo, zelo dostopna za vse Schengenske drzavljane.
   0 

Beno Saradzic @Titanium 13. Apr 2014, 20:10

Ratter je napisal/a:
Res megalomanski projekt.Čestitke za tole.
Več kot odlično narejeno.

hvala lepa
   0 

Andrej @f0r3st727 13. Apr 2014, 20:26

Titanium je napisal/a:
f0r3st727 je napisal/a:
O.O

Vsaka čast.

hvala Andrej,

Film je bil narejen je iz posameznih slik. Z videom ne mores kontrolirat dolzine osvetlitve in dolzine intervalov ki so v time lapse fotografiji osnovnega pomena.

hvala

Beno

Hvala za odgovor...

ŠE enkrat, Video je fenomenalen... Glasba pa tudi... smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati