0 

Miha Fabijan @skopusnik 5. Maj 2014, 15:19

Potrebujem pomoč. Včeraj sem probal "sestaviti" Time Lapse posnetek z Lightroom 5. Problem je nastal, ko sem izvozil video, ki po nekaj sekundah postane popolnoma bluran ter obupne kvalitete. Prvih nekaj sekund je načeloma okej, pa na koncu tudi. Le vmes izgleda, kot bi bile slike povsem izven fokusa. Se je že kdo srečal s takim problemom?

Iz neta sem sicer potegnil neke presete za Time Lapse, ampak tudi če probam z originalnimi, ni nič boljše. Poskusil na 1080p in manjši resoluciji.

Hvala za pomoč smile
   0 

Andrej @f0r3st727 5. Maj 2014, 15:58

Hmm, na katerem sistemu (win ali mac os x) si? Maš kakšen videoediter (adobe premiere naprimer)?
   0 

Miha Fabijan @skopusnik 5. Maj 2014, 16:03

Win7 smile Nimam, samo LR in PS.
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
   0 

Andrej @f0r3st727 5. Maj 2014, 16:16

V photoshopu si že probal?

link: http://designinstruct.com/photography/creating-a-time-lapse-video-in-photoshop/
   0 

Aleš @lial 5. Maj 2014, 16:19

Sicer ne vem, iz česa boš sestavljal timelapse, če pa gre za serijo ne prevelikih fotografij, potem ti predlagam, da poskusiš še z brezplačnim PhotoScape ustvariti 'animated gif'
Morda boš presenečen.
Pa ne takoj 'bljak', če je nekaj zastonj grin grin
   0 

Miha Fabijan @skopusnik 5. Maj 2014, 16:26

Nisem še probal v Photoshopu. lial, bom poizkusil še PhotoScape.
Sicer pa mislim da sem dobil rešitev - v LR sem se "sprehodil" skozi vse fotke, da jih je naložilo (ko klikneš nanjo je najprej zablurana, potem pa se pokaže prava kvaliteta ter obdelava), potem pa poizkusil še enkrat in je problem mislim da izginil smile Sedaj imam težave samo še s "premikanjem" fotk, ampak je verjetno krivo tresenje stojala ob fotkanju.
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
   0 

Andrej @f0r3st727 5. Maj 2014, 16:27

Za popravilo tresljajev pa boš verjetno potreboval malo boljšo programsko opremo. smile Kakšen adobe after effects najverjetneje... smile
   0 

Miroslav Ašanin @skyrim 5. Maj 2014, 23:21

Kaj če bi probal delati z LRTimelapse programom pri tem programu še nkol nisem meu nobenih problemou,pa zelo preprost za uporabo

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati