2   

Beno Saradzic @Titanium 12. Maj 2014, 17:04

Ce vas zanima time lapse fotografija in kako se s to panogo ukvarjam v Zdruzenih Arabskih Emiratih, vljudno vabim da si ogledajo moj video intervju na 24ur.com

http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/video-slovenec-s-tem-videoposnetkom-navdusil-celo-dubajskega-sejka.html
Zahvala: skopusnik, skyrim
 0   

notko @notko 12. Maj 2014, 18:48

Super je.
 0   

Jernej @Horse 12. Maj 2014, 18:51

Bravo! Z veseljem si ogledujemo tvoje izdelke in spremljamo tvoje uspehe!
www.analog.si
[img:d2dee11ba7]http://www.shrani.si/f/3K/mV/2S99g5hx/sexdrug2001-8.jpg[/img:d2dee11ba7]
 0   

Beno Saradzic @Titanium 12. Maj 2014, 19:03

hvala lepa Jernej, to res cenim!

B
 0   

Beno Saradzic @Titanium 12. Maj 2014, 19:03

hvala!
 0   

sasas @sasas 12. Maj 2014, 19:57

Hvala, da si objavil tale link, že prej sem cenila tvojo fotografijo, sedaj jo še bolj. Tvojo fotografije so tako čudovite in elegantne, da si jih vedno z veseljem ogledam. S tem člankom pa sem šele spoznala koliko znanja in truda je vloženega.

Hvala, ker se ti ne zdi zamalo svojih vrhunskih slik delit z nami.
 0   

santo @santo 13. Maj 2014, 05:46

Sem tole zasledil in z veseljem pogledal (ter delil z mnogimi), še preden si objavil tukaj. Odlično delo. Moj globok poklon.
 0   

Beno Saradzic @Titanium 13. Maj 2014, 09:10

hvala lepa
 0   

porkoja @porkoja 13. Maj 2014, 13:29

Odličen intervju, čeprav za vse to kar bi jaz imel za vprašati, žal veliko prekratek.
Intervjuji so mi všeč, ker tako tudi vsaj delno lahko spoznaš osebo, ki stoji za tem. Me pa veseli, da sem razmišljal v pravilno smer, se pravi, da za projektom stoji zrel, moder, inteligenten in fleksibilen možakar, ki grdo rečeno, ne zna samo pritiskati gumba, ampak se zadeve loti skrajno načrtovano, preudarno in profesionalno.

Kar v intervjuju bistvenega manjka, so vprašanja, ki bi se dotaknila tudi finančnega vidika, se pravi, če je kdo finančno priskočil na pomoč, če po objavi takšnega megalomanskega projekta dobiš več ponudb za delo, ponudb s strani sponzorjev, mogoče tudi direktno podporo s strani prozivajalcev foto opreme ipd.?
Npr. tak projekt ali prihodnji bi zlahka lahko financiral npr. Canon, ki bi avtorju podaril nekaj boljših kosov opreme ipd.
Se pravi, se da od tega tudi živeti ali je to bolj kot ne garanje za to, da na koncu ves svet vzdihuje, avtor pa ima zgolj stroške?
Pa ne mislim tukaj nič napačnega, bog ne daj, le tovrstnega intervjuja bi si pa zaželel. smile
Za sam video pa resnično kapo dol. Tudi Slovenija ima ogromno reklamo od tega, pa dvomim, da se državniki tega zavedajo.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 13. Maj 2014, 13:37

Beno boš kdaj kaj podobnega v Sloveniji posnel? smile
 0   

notko @notko 13. Maj 2014, 14:54

Slovenija nima nic od tega, saj ni sposobna nicesar dobrega istrziti.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 13. Maj 2014, 15:17

@notko tu pa si ga krepko mimo užgal. Če bi vsi tako razmišljali, potem pa najbolje, da nič ne delamo. Tudi sam ne iztržim kaj dosti od tega portala, ampak delam zaradi svojega "gušta".

S tako popularnim videom, bi Beno lahko naredil zelo dobro promocijo Sloveniji.
 0   

Miroslav Ašanin @skyrim 13. Maj 2014, 16:45

Beno moram reči da je ta time lapse posnetek ki si ga naredu meni osebno ena izmed najboljših bravo

Uroš Uršej @Lucifix Admin Torek 13 Maj 2014 16:17
S tako popularnim videom, bi Beno lahko naredil zelo dobro promocijo Sloveniji.

se popolnoma strinjam stabo
 0   

notko @notko 13. Maj 2014, 17:34

Mislite, bi naredil promocijo samega sebe? Ker za Slovenijo bi jaz naredil natanko 0.
 1   

Beno Saradzic @Titanium 14. Maj 2014, 19:41

porkoja je napisal/a:
Odličen intervju, čeprav za vse to kar bi jaz imel za vprašati, žal veliko prekratek.
Intervjuji so mi všeč, ker tako tudi vsaj delno lahko spoznaš osebo, ki stoji za tem. Me pa veseli, da sem razmišljal v pravilno smer, se pravi, da za projektom stoji zrel, moder, inteligenten in fleksibilen možakar, ki grdo rečeno, ne zna samo pritiskati gumba, ampak se zadeve loti skrajno načrtovano, preudarno in profesionalno.

Kar v intervjuju bistvenega manjka, so vprašanja, ki bi se dotaknila tudi finančnega vidika, se pravi, če je kdo finančno priskočil na pomoč, če po objavi takšnega megalomanskega projekta dobiš več ponudb za delo, ponudb s strani sponzorjev, mogoče tudi direktno podporo s strani prozivajalcev foto opreme ipd.?
Npr. tak projekt ali prihodnji bi zlahka lahko financiral npr. Canon, ki bi avtorju podaril nekaj boljših kosov opreme ipd.
Se pravi, se da od tega tudi živeti ali je to bolj kot ne garanje za to, da na koncu ves svet vzdihuje, avtor pa ima zgolj stroške?
Pa ne mislim tukaj nič napačnega, bog ne daj, le tovrstnega intervjuja bi si pa zaželel. smile
Za sam video pa resnično kapo dol. Tudi Slovenija ima ogromno reklamo od tega, pa dvomim, da se državniki tega zavedajo.

hvala za komentar. Ta film je v bistvu moj 'showreel' kjer predstavljam razne time-lapse sekvence ki so bile posnete za raznorazne klijente, med njimi BBC, Discovery Channel, Emirates Steel Industries, National Petroleum Construction Company in se nekaj drugih. Za montazo tega filma me sicer ni financial nihce, a za skupek vseh time-lapse sekvenc sem bil placan kot pogodbeni snemalec med leti 2011 in 2013.
Showreel je moja poslovna vizitka, retrospektiva osebnih dosezkov in investicija za naprej. Rezultat tega filma po 1 mesecu v medmreznem etru?
Pogodba z Nikon-om v Emiratih, s Canon-om (brand ambasador za Arabske dezele), nekaj fotografskih in time-lapse delavnic, e-knjige, par ducatov podpisanih poslov v Emiratih tako kot v tujini, medijska pozornost (zastonj promocija) ki ti dvigne ceno na trgu ter garantirani prihodki za vsaj par let vnaprej.
Skratka, splaca se malo podruditi. Ce ne investiras in ce ne riskiras...definitivno nikoli ne profitiras.

lep pozdrav

Beno
Zahvala: porkoja
 1   

Beno Saradzic @Titanium 14. Maj 2014, 19:43

Lucifix je napisal/a:
Beno boš kdaj kaj podobnega v Sloveniji posnel? smile

ja bom ampak v vecjem obsegu kot sem to naredil v filmu Beyond.
Zahvala: skopusnik
 2   

Beno Saradzic @Titanium 14. Maj 2014, 19:55

notko je napisal/a:
Mislite, bi naredil promocijo samega sebe? Ker za Slovenijo bi jaz naredil natanko 0.

Pozabi na politike, korupcijo in krizo. Oni pridejo in grejo. Tvoja domovina ostane. Slovenija je nasa prelepa mati ki nas je hranila, tolazila in varovala. Ce bi ti povedal o vsem obupu ki se ga po svetu videl...bi razumel o cem govorim. Slovenija je neprecenljiv dijamant, najlepsa drzava na svetu ki rabi naso pomoc. Sloveniji smo dolzni vracati isto ljubezen ki jo ima ona za nas. Razmisli o tem.
Zahvala: kucl, Lucifix
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 14. Maj 2014, 20:45

Odlično, vse pohvale za delo! Občudujem! Komaj čakam na time lapse, posnet v Sloveniji, ter seveda upam, da imaš v planu še letos kakšno predavanje o Time-lapse v Sloveniji. Pridem 100%!
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
 0   

porkoja @porkoja 14. Maj 2014, 22:10

Najlepša hvala za izdaten komentar.
Hu-huh.... Bravo, odličen "izplen" oziroma uspeh. Močno privoščim in tako je tudi prav, da kdor dela in dela dobro, naj bo tudi temu primerno nagrajen ter naj se mu da priložnost, da dela še večje in boljše stvari.
Vsekakor brez dela ni jela in brez rizika ni napredka.
Obilo uspeha želim in z očmi na pecljih počakam na novo presenečenje.
 0   

santo @santo 15. Maj 2014, 05:53

To je to. Se strinjam!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati