0 

Marko Kržišnik @MarkoKrzisnik 18. Maj 2014, 17:11

Rad bi kupil rabljen oz. nov foto nahrbtnik za ceno do 100€ vendar ne najdem nič pametnega ali bolje rečeno kar bi bilo meni ušeč biggrin

Do sedaj sem imel Vanguard Adaptor 41 venda zaradi nakupa novega fotoaparata ter razmišljanja v smeri več objektivov kot samo 18-105mm ter dodatne opreme je le ta postal premajhen biggrin Na nahrbtnik bi rad tudi obesil stativ Velbon Sherpa 200R.

Če kdo kaj pozna da bi bilo primerno, oz. koga ki bi prodajal naj prosim sporoči smile
   0 

sasas @sasas 18. Maj 2014, 17:37

Kaj pa Flipside 400? http://store.lowepro.com/flipside-400-aw Ima tudi prostor za stativ (se vidi iz tistga znakca, kjer je skrita vrečka za stativ). Odpira se s hrbta, ker je tudi ok.
Ta model je kot rabljen zelo prodajan, vsaj tako se je meni zdelo tako, ko sem kupovala nekaj manjšega. Jaz sicer prodajam Fastpack 250 (za 60€), ampak ti najbrž ne bo ustrezal. Flipside 400 bi moral dobiti za 80€ bp, ker jih je dosti na trgu.
Glede dodatne opreme: ne vem kaj tipi vse nosite s sabo v nahrbtnik, najbrž pa ne boš vse opreme nosil naenkrat.
   0 

Marko Kržišnik @MarkoKrzisnik 18. Maj 2014, 18:01

Tale Flipside 400 AW mi je uredu najdu sm enga v kranju za 90€, ki sem ga ravnokar naročil smile hvala za predlog v njem nameravam imet pa 2 objektiva pa fleš fotoaparat pa še kakšno drobnarijo bigrazz
   0 

sasas @sasas 18. Maj 2014, 18:13

Super. Sedaj pa veselo na delo... smile
   0 

notko @notko 18. Maj 2014, 19:37

Dobro si se odločil. Tudi jaz sem pred kratkim kupil Flipside 400 AW in sem zadovoljen za to kar potrebujem.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati