0 

Uroš Miklavčič @Ulrich 17. Sep 2014, 15:28

Počasi bom moral kupiti en simpl dolly za snemanje in me zanima, če ima kdo izkušnje z omenjenima zadevama iz naslova.

Na eni strani je Pico Flex Dolly Kit z roko, ki stane 87 €, na drugi strani pa Cinema Skater Dolly, ki skupaj z roko pride 60 €. To pomeni 27 € razlike. Je vredno odžgati gorenjsko varianto ali je Pico toliko boljši? Predvsem me skrbi razlika v roki, ostalo ne more biti toliko razlike, razen, če ima Cinema toliko slabše ležaje.

Skratka, če ima kdo izkušnje z obema bom zelo vesel. Sej vem, da se lahko zapeljem v Ljubljano in se na lastne oči prepričam ampak, ker se ne mudi sem se najprej obrnil na vas smile.

p.s.: gor bo za enkrat večino časa Canon 600D in Sigma 17-50 f/2.8 OS HSM ŽBLJ ITD.
   0 

Aleš @lial 17. Sep 2014, 15:35

Da bi voziček naredil sam, gor pa postavil stojalo, pa ni zanimivo?
http://www.instructables.com/id/small-foldable-tripod-dolly/
   0 

Uroš Miklavčič @Ulrich 18. Sep 2014, 06:40

Ne, ker dejansko rabim stvar direktno za na mizo (video posnetki mobitelov in drugih izdelkov). Poleg tega sem v točki, ko s tem obračam denar in mi ni problema investirati, ker se bo naložba povrnila.
blog: blog.miklavcic.si | twitter: @uros_m | galerija: SloFoto | podjetje: miklavcic.si

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati