0 

Mark @grofRobert 24. Sep 2014, 20:23

Imam težavo pri objavi fotke. Pridem do strani, kjer mi sistem da na voljo gumb za izbor fotografije, po kliku nanj, se ne zgodi nič. Imam na voljo za objavo še 2 fotki. Na spodnji povezavi za Imate težave z objavo, se prav tako ne zgodi nič.

Desni del za poimenovanje fotke je siv in vpisovanje ni možno.

uporabljam google chrome. V zgornji vrstici brskalnika ni zaznati kakih omejitev, ali da česa ne bi imel poinstaliranega kar se rabi za objavo.

Prosim za pomoč.
Hvala, Marko
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 26. Sep 2014, 17:20

Pozdravljen,

je mogoče, da brskalnik ni posodobljen z zadnjo verzijo? Čeprav dvomim, saj bi se moral Chrome samodejno posodabljati.

Druga možnost pa je, da imate v brskalniku izključeno Javascripto ali pa uporabljate kakšen dodatek, ki blokira kakšne skripte.
   0 

uroš @kobaltus 19. Nov 2014, 06:43

Tudi jaz ne morem naložiti fotk za oglas,ki sem jih na bolho naložil brez problema. Poskusil sem z več posodobljenimi brskalniki z vključeno javo.
Morda obstaja še tretja možnost- posodobitev zastarelih pluginov vašega portala.
Hvala.
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 19. Nov 2014, 18:34

Pozdravljen, res so se pojavile težave z objavo fotografij med oddajo malih oglasov, vendar še nisem uspel najti časa, da bi jih odpravil. Tako na hitro vem, da so bile težave, če so fotografijo posnel z ipadom recimo. Bom javil tukaj, ko odpravil omenjeni problem.
   0 

mercedes @mercedes 13. Feb 2015, 15:05

Spoštovani!

Meni pa po nalaganju fotke napiše, da je prevelika. A ni neomejena velikost v jpg ali jpeg formatu? Hvala za odgovor in lep pozdrav!
Jasna
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 13. Feb 2015, 19:32

Preveliko v smislu MB. Omejitev je 10MB.

Lp,
Uroš

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati