0 

Alen Hocevar @AlenHocevar 24. Nov 2014, 19:13

Pozdravljeni!
Zanima me kateri Nikon DSLR aparat z objektivi mi priporočate do 700-800€, kupil bi ga na obroke, tako da prosim upoštevajte tudi to. Nisem ravno začetnik, saj imam že nekaj izkušenj s fotografiranjem. Nikon mi je zgolj stvar okusa.
Fotografiral bi živali, mogoče naravo. Iščem pa čim boljši aparat da mi ga nebo treba čez 5let menjati, in nek dober objektiv da ga imam lahko vsaj za allrounder.
Hvala že vnaprej in lep pozdrav.
   0 

Miha Fabijan @skopusnik 25. Nov 2014, 00:05

Mogoče bi kupil samo nov body (recimo D5200, D3300) in zraven rabljen objektiv 18-200? Ne vem kakšne so cene rabljenih objektivov, preveri. Pa imaš potem širok kot in dovolj zooma. Če bi želel več zuma bo pa treba pogledati za kombinacijo 18-55 (morda 18-105) in zraven 55-300.
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
   1 

Janez Pelko @Wartburg 25. Nov 2014, 11:03

Nebo je modro in aparata ti ne bo treba menjati čez pet let, saj so bili tudi pred petimi leti (in več) že vrhunski, sicer bi bile vse fotografije, starejše od petih let, verjetno že pobrisane z vseh spletnih galerij, portalov in osebnih strani. Trdim, da je Nikon D70 vrhunski aparat, poznam kar nekaj fotografov, ki so z njim dolgo ustvarjali vrhunske fotografije.
Zahvala: SJan
   0 

santo @santo 25. Nov 2014, 12:57

Janez Pelko ima prav.
   0 

-lux- @-lux- 25. Nov 2014, 19:43

Citiram:
Nebo je modro!

thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati