0 

Ožbe Marolt @marlot 27. Apr 2015, 15:32

Zdravo!

Zadnje časa se zanimam za nakup novega fotoaparata in sicer me zanima tale novi Nikon D7200. Do sedaj sem imel D90, pa mi je to postalo ''mal premal'' al kako bi se reklo. Sej nisem nek profesionalc, rad fotografiram in sem ter tja mi uspe tut kakšna lepa fotka. Zdej me pa malo zanima, če je kdo že kaj probal, kakšna se vam mašinca zdi, pa če je vredna svojga denarja...

hvala za odgovore in lp, Ožbe
   1 

Janez Pelko @Wartburg 28. Apr 2015, 07:55

Kaj pa ti je "mal premal" pri D90 in kaj pričakuješ od D7200?
Zahvala: fotokaj
   0 

Andrej @fotokaj 28. Apr 2015, 14:32

///
   0 

Ožbe Marolt @marlot 28. Apr 2015, 20:35

Prvič, moj stari kolega D90 je star ratu smile gume mal stran visijo, brez okularja je, mal je obtolčen, senzor je za spucat... tko da že tuki ne vem a se mi ga splača nest na servis. To je pač tko če ga skos vlačiš po hribih.

Drugič, hočem hitrejši fotoaparat, ker glih kakšnih gamsov ne morem lovit ker so prehitri (je pa res da nimam lih objektiva za to), potem hočem več ''pikslov'', dopade se mi tut 51 točkovno ostrenje, pa višji ISO...

Sej pravim, zanima me samo kakšno splošno mnenje o D7200 če ga je že kdo sprobu, da vidim če se sploh mi splača, al raj ''tstarga'' nesem na servis ker ma pač samo dobrih 42000 škljocov...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati