0   

primoz75 @primoz75 21. Jul 2005, 20:44

V milano smo prispeli okrog 13.00 ure in pred znamenitim stadionom San Sirom (kjer igrata domače tekme nogometni ekipi Milani in Inter) se je že zbirala množica oboževalcev skupine U2

ker smo meli srečo (beri: dobre komolce) smo tako lahko prišli med prvimi na stadion in si izbrali dobro mesto

zelo hitro smo ta bolj hitri zasedli svoje 'bojne' položaje in nestrpno čakali na večerni dogodek. Not so nas spustili ob 15.20 uri, koncert se je pričel ob 21.00 uri. No, od 18.30 ure naprej so nas 'zabavale' 2 predskupine, katerih imen se ne spomnem

ob vsej guži na stadionu so se našli še prodajalci osvežitve...mimogrede: plastenka 0,5 l vode je stala neverjetne 3 evre, čeprav je na škatli pisalo 2 evra...dekleta so pa bila povečini v kopalkah, bilo je kot na plaži, tudi sonce je tako pripekalo

tako je izgledala konstrukcija odra. Za ta koncert so posebej 'obdelali' ozadje (pokrili so ga z črnimi plahtami) saj je bil Milano izbran za snemanje DVDja letošnje turneje

bolj ko se je bližala ura koncerta, bolj je bil stadion poln. Na koncu je bilo vse polno, po informacijah več kakor 80.000 ljudi

Kot je na takih koncertih v navadi so 15 min pred pričetkom spustili pod oder akreditirane fotografe s 'ta pravimi aparati' :wink:

10 min čez 21.00 uro pa se je koncert končno pričel. Stadion je skoraj eksplodiral od velikega navdušenja

ker smo meli dobro pozicijo smo si lahko člane skupine ogledali zelo od blizu

nad odrom pa so bili veliki monitorji, tko, da so si lahko tudi tisti od daleč ogledali dogajanje

Ni samo Bono prišel do nas

basist Adam Clayton

in The Edge, kitarist

ena od 'tem' koncerta

panorama odra in ozadja

pa še ena za zaključit vso zadevo. Bobnar Larry Mullen jr.

Vse fotografije so narejene z Canon IXUS 430, saj na koncertih ne dovolijo fotografiranja, zato je bil še tale Ixus prešvercan, no, šverc ni glih prava beseda, saj nas niso čisto nič pregledovali, tako so se našli osebki, kateri so not privlekli koplet foto torbe z SLRjevkami. Malo mi je žal da nisem mel mojega 10D s sabo...

smile
 0   

Heretic @Heretic 21. Jul 2005, 20:50

uh, U2...legende
zanimive fotografije, hecna mi je tista, na kateri je Clayton, iz kitare pa mu sije luč biggrin
imeli ste res dobre pozicije, kar neverjetne. lahko bi še malo več napisal o samem koncertu, drugače pa super. tista fotka, na kateri je rdeča tema, je odlična.
 0   

primoz75 @primoz75 21. Jul 2005, 20:54

koncert je bil, na kratko povedano F E N O M E N A L E N ! ! !

sicer pa bo itak na DVDju... :wink:
 0   

kornfleks @kornfleks 22. Jul 2005, 05:48

Huuuh, faaaajn, si bil pa precej spredaj!

Jaz sem bil na Dunaju na trubunah, je bilo fenomenalno vzdusje, ampak tule je moralo bit pa res hudoo....

Primoz, me lahko prosim cim prej kontaktiras na bojan[at]rockonnet.com ?

Lp,
Bojan
[url]www.okorn.net[/url]
 0   

sanja @sanja 22. Jul 2005, 06:10

ej primoz klanjam se, res fenomenalne slikce in kaka pozicija
neverjetno, hvala sm full z uzitkom gledala!!! biggrin

upam da jih bom tut jaz mela kdaj cajt in priloznost videt
drugace pa bi te vprašala, ce bi lahko dobila originale? :oops:
 0   

Blaž Ogorevc @balž 22. Jul 2005, 08:39

uh sem ti fauš za tale položaj. Uf uf. Moji dragi raje niti pokažem. No sej itak bolje da nisva bila tak blizu . bi po moje umrla, že na tribuni jo je stisnal ko so začel. hihi.

carsko. - hej me veseli, da si dobu karte po tistem z ideal turistom. Kje pa??
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

Mina Mokar @minamokar 22. Jul 2005, 11:50

Hvala za fotke in hvala, ker nisi preveč pisal o koncertu, ker še danes jokam in si razbijam glavo, zakaj se nisem zagrebla za karte. Ampak kako je to moglo sekati, kar čutim.
 0   

chips @chips 22. Jul 2005, 14:27

primoz: jaz sem prisel malo prej iz Milana in lahko potrdim, da tudi drugi koncert je bil FENOMENALEN!!!

In ce bova imela malo srece, se bova videla na DVDju;)
 0   

Matej Herbst @matto 22. Jul 2005, 14:46

Primož, kot si mi povedal včeraj super pozicija, fotke so pa za prikazat vzdušje - upam, da ti bo uspelo prit na nasljednji koncert z 10D :mrgreen:

Čakam pa še Chipsove fotke, da vidim kaj dela film kompakt na 1600ISO.
 0   

Miha Skulj @mihaha 22. Jul 2005, 14:51

Lepa Reportaža.

Kul Fotke, tudi brez 10D!

You don´t take a photograph, you make it. ~ Ansel Adams
 0   

chips @chips 22. Jul 2005, 15:00

matto: jih grem zdej razvit;)

Drugace pa je primoz mel boljso pozicijo (in nedvomno tudi fotke)...centralno pred U2. Mi smo sicer bili tudi cisto pod odrom, ampak na desnem polkrogu, kamor U2 niso dosti zahajali. Ce bi pa prej vedel kako izi je pridet notri, bi vzel celo opremo s sabo...dobesedno:)

Moram pa povedat, da je to filing, ki je totalno nor, ko 80k ljudi zakrici v en glas " E L E V A T I O N !!!" Se zdaj me kar trese:)

primoz: ste prespali tam, ne?
 0   

Maja @MM-arts 22. Jul 2005, 17:18

Ful dobre fotke. Jst sm na DUnaju imela smolo, da sem bila bolj oddaljena, ma bit na koncertu od U2 je biu fenomenalen občutek.

Super fotke
 0   

primoz75 @primoz75 22. Jul 2005, 18:00

@chips: ja vzudšje je bilo na San Siru noro, res....kot si napisal: ko una masa ljudi prične vpit 'elevation'...brrr...res mi grejo vse kocine pokonci....če bi vedel, da je taka 'stroga' kontrola na vhodu bi vzel s sabo vso mojo foto opremo, tudi uno za podvodo...saj itak nobem ne bi šel za tem... :-) bomo pa itaq na DVDju...he he (ja, z malo seče)

@balž: karte sem dobu na Ebayu, še za nekako dober denar - 142 evrov za dve + poštnina, ma če bi vedel da se do ltako na veliko prodajajo...od 80 pa vse do 57 evrov je bila karta na travi....

@minamokar: ja karte so ble dol, kolik osi hotel...ma isto bo tudi v Minhnu...

@sanja: hmmm :-)

@kornfleks: te bom kontaktiral, sam ne prej kot v nedeljo: je pozno? (sem v Ormožu, tko da...)

hvala pa vsem za lepe komentarje....

LPP
 0   

primoz75 @primoz75 25. Jul 2005, 07:31

pa še malo teksta več...

http://www.rockonnet.com/clanek.php?id=4&article=3641

smile
 0   

chips @chips 25. Jul 2005, 18:06

primoz: nekaj, kar nam bo skrajsalo cakanje DVDja... mp3-ji iz koncerta:)

http://www.u2place.it/public/forums/index.php?showtopic=13610&st=60
 0   

urška @urshka 10. Maj 2006, 13:37

primoz75 to mi deli biggrin U2 thumbsup
 0   

Peter Bernik @Noob 10. Maj 2006, 15:12

Fotk ni več confused (oz so samo prve tri).
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

chips @chips 10. Maj 2006, 16:32

noob, http://www.rockonnet.com/clanek.php?id=4&article=3641
 0   

tomaž @mju 10. Maj 2006, 16:40

Samo, bi pa res pol Ptuja pobil, da bi Beautiful Day v živo slišal....

Bravo primož drugače!!
 0   

Peter Bernik @Noob 10. Maj 2006, 16:59

Tnx chipi chips tha chip man grin .
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati