0   

zacetnik @zacetnik 1. Nov 2003, 01:22

Lep pozdrav vsem,
Kupujem si prvi digitalni fotoaparat ... za cca 100k SIT. Izbira je res pestra, tako da sem ze cisto konfuzen :? . Ustavil sem se pri naslednjih modelih:
KODAK dx 6490
OLYMPUS MJU-400, c-750, c4000
Nikon coolpix 3500
sony dsc-p10
canon ixus
MINOLTA dimage z1

Vsi so dobri, nimam pa nobenih izkusenj z njimi ... zato prosim, ce mi lahko kdo pomaga. Trenutno mi je vsec minolta dimage z1, vendar me zanima ... ce je 10X opticni zoom sploh uporaben brez stojala :? Nekateri priporocajo sony-a, nekateri canon-a ... drugi spet nikon-a ... nevem vec kaj naj, zato prosim koga, ki se spozna na digitalce v rangu okoli 100K SIT ... da mi priporoca in pove slabosti/prednosti. Za odgovore, se vnaprej zahvaljujem
 0   

Rok @[c]artman 1. Nov 2003, 12:29

jz sm se mal zagledu v olympus c 4000...dobiš ga za 88k. Ma pa 4 mega pix ločljivosti, 3x zoom :? ,
možnost ročnih nastavitev zaslonke, časa osvetljevanja.
pa kokr sm par minut fotku z njim je dokaj vredu za uporabo... smile
 0   

rado @rado 1. Nov 2003, 12:34

Med temi ki jih navajaš bi jaz osebno izbral Z1 pač iz razloga ker uporabljam Dimage 7 in sem zadovoljen z njim ,pa tudi C750 je dobra izbira ,če že enkrat kupuješ ni nič narobe večji raspon objektiva pa tudi možnosti ročnih nastavitev imata oba ,sigurno pa da je pri pri večjim goriščni razdalji bolje včasih pa tudi nujno uporabit stativ sploh ko so svetlobni pogoji takšni da je čas zaklopa daljši .

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati