0   

opica80 @opica80 5. Nov 2003, 02:03

Že kar dolgo študeram, kaj naj kupim. Sedaj se bo treba pa odločiti :roll:.
Rabim pa kompakti aparat, ker mi je dosti bolj praktičen. Meni je najbolj všeč Sony Cyber-shot DSC-V1. Kakšno je vaše mnenje o njem? Pa še cena se mi zdi ugodna, ker se ga pri nad dobi za 140k SIT v tujini pa še ceneje.
 0   

ales @ales 5. Nov 2003, 07:17

5mpix,4x zoom: Sony-V1, Pentax 550
4mpix,3x zoom: Canon A80, Ixus 400
 0   

Rok @[c]artman 29. Nov 2003, 22:01

bom izkoristil že obstoječo temo...

here's the deal. Počasi, počasi bom nakupil novega digitalca in zato že kar nekaj časa oprezam za različnimi modeli. Moje finančno zaledje je tako, da si lahko privoščim nekaj do 150k. :?
rabim nekaj, kar ima nekaj več nastavitev in pa da je "neki za u roke prjet" biggrin ..zato sem gledal naslednje modele.

-Fujifilm FinePix S5000 Zoom
-Olympus c-4000 zoom
-HP Photosmart 945

sedaj me pa zanima mnenje tistih ki imate z zgoraj naštetimi že izkušnje in to kakšne. Slabosti, dobrote, omembe vredne karakteristike. Ali pa glede na moje zahteve priporočete kaj drugega...

hvala
 0   

Boštjan @bosstjan 29. Nov 2003, 23:19

Mislim, da je tole ena boljših strani, če se odločaš kaj kupiti.

http://www.dpreview.com/
 0   

Miran @Miran 30. Nov 2003, 10:25

Je pa res da moras it po njega v Avstrijo, ker ga tam dobis za ceno 150.000 SIT potem ko ti vrnejo MWSt. Jaz sem imel enega pa sem ga prodal. Pa ne zato, ker je slab, ravno nasprotno. Je zelo, zelo dober, po moji oceni najboljsi v njegovi kategoriji. Kvaliteta slike je perfektna, tudi ostale funkcije so ful dobre. Jaz sem bil z njim zelo, zelo zadovoljen. Zaradi vse vecjih potreb sem ga bil prisiljen prodat in sedaj je potrebno preklopit na DSLR.Samo je potrebno se malo varcevat, ker Kodak 14n ali pa Canon 1Ds sta zelo draga.
Ce ste blizu Avstrije, se vam splaca it gor po taksne stvari. Ko sem jaz kupoval Sony DSC F-717 je bila pri nas cena 310.000 SIT, v Avstriji pa sem ga dobil po vrnjenem MWSt-ju za 170.000 SIT. Tako da je bil to nakup stoletja.
Upam, da te informacije kaj pomagajo.

LP
 0   

Miran @Miran 30. Nov 2003, 10:35

Ups, sem pozabo napisat kaj predlagam.torej nanasa se na prejsnji moj odgovor. Za ceno 150.000 SIT predlagam Sony DSC F-717.
Tako zdaj pa je vse ok.
LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati