0   

chips @chips 17. Avg 2005, 23:20

Kdo razume vse te nagrade, ki se podeljujejo aparatom? Tle je skoraj en milijon kao organizacij, ki odlocajo, presojajo in podeljujejo nagrade za naj fotic leta, naj znamka leta, naj naj naj...a?

DIWA, EISA, to in ono, simo in tamo...

Mislite, da so ta podeljevanja realna? ...ali sploh potrebna...?
 0   

tomaž @mju 18. Avg 2005, 00:25

beh, če dajo nikonu nagrado so rumeni srečni, če dajo canonu so pa rdeči...samo v tem je štos če mene prašaš grin razveseljevanje ljudi :wink:
 0   

bockorek @bockorek 18. Avg 2005, 01:36

Take organizacije, ki dajo nagrado tistemu izdelku za katerega se več plača. :fredy:
 0   

tinekr @tinekr 18. Avg 2005, 05:47

Ne verjamem, da je čist tak.
 0   

primoz75 @primoz75 18. Avg 2005, 06:34

Ma kot avto leta in te reči...

neka referenca je
 0   

David Vatovec @davidv7 18. Avg 2005, 07:06

Proizvajalec plača TOT in njegov izdelek dobi nagrado - potem se jim poveča prodaja na račun tega.

Je pa nek okvir - recimo en PINKO PALLINO firma iz Koreje že ne more "kupiti" take nagrade.

Osebno mislim, da so ponavadi razlike med prvimi tremi fotoaparati neznatne in je samo stvar okusa kateri je boljši (razen redkih izjem kot npr. 1DsmkII, ki nima konkurence).
 0   

dean kosmač @mulc 8. Sep 2005, 06:54

Ja to majo zmer take scene ja ta fotoaparat mi je bil zelo ušeč, čista slika, velik LCD veliko opcij, dober objektiv veliko zooma ja to je biu pa res fotoaparat da dol padeš, pol nakonc pa pogledaš cena,,, 300k, vsaj po mojih iskušnjah je tko smile
 0   

Matev @Matev 8. Sep 2005, 06:58

če bi obstajala neodvisna organizacija, ki bi ocenjevala fotiče bi zagotovo velike firme hotele vplivati nanjo

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati