0   

IVI @ivi 18. Avg 2005, 19:11

HELP ?

mogoče mi lahko kdo pomaga?
ne morem aktivirati datuma oz. "vrstice" v menuju, kjer je DATE STAMP, ker ni osvetljeno, in pod določenim kotom se vidi da je nastavljeno na OFF, namesto na On, in vse fotografije so brez zaželjenega datuma !
 0   

Matevž @FiDeK 19. Avg 2005, 07:12

Nasvet: datum ti močno pokvari siko. Vsaj meni se zdi tako.
 0   

chips @chips 19. Avg 2005, 08:22

Moras vedeti, da noben aparat (razen svetlih izjem) ne odtisne datuma direktno na fotko, ampak moras sprintat fotografijo, da se bo videl datum na njej. To naredis s pomocjo funkcije na aparatu "Pint order", kjer oznacis katera fotka se bo sprintala. Pri tem ne pozabi vklopit datuma.
No, informacije o tvojem narocilu se zapisejo na kartico, to kartico pa das v studio, da ti fotke razvijejo.

To je edini nacin, da bos mel datum na fotkah. Sicer pa je bilo ze nekaj debat o tem. Poisci malo po starih temah, ce ti se kaj ni razumljivo.
 0   

IVI @ivi 19. Avg 2005, 08:47

.......... tudi če bi se to naredilo ........ zakaj ni možno aktivirati-vklopiti DATE STAMP (zakaj je onemogočena ta funkcija) ........ kje je keč....... ?????????
 0   

chips @chips 19. Avg 2005, 08:49

Date stamp, kot sem ze povedal, deluje le takrat, ko opravis narocilo printanja na aparatu s funkcijo Order print (ali drugace DPOF).

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati