0   

Roman @Filth 22. Avg 2005, 13:43

zanima me ali moraš biti pri daljinskem sprožilcu za fotoapartom, a moram za to žičnega kupiti....

http://www.fotodiskont.com/default-20005,4012.html?Zav=3

hvala za odgovore.......
 0   

iztok @izo 22. Avg 2005, 14:36

od "odzadaj" so brezžični malce bolj tako, se mi zdi. sicer imam doma rc-1, ki ja pa itak rc-5, samo v novi obleki, pa dela tako kot na satrem eos50e kot na 300d, sicer lovi tudi malce postrani in gor-dol, od zadnje strani pa bolj šfof, se mi zdi, tako da bo žičnos sprožilo boljše, pa še boljši nadzor nad fokusom imaš, plus bulb funkcijo za zvečer ipd. tuusi ni problem, če rabiš večjo razdaljo, si alhko podajlšel nardiš sam, rabiš samo tisto majno bananico za slošalke in kabel.
 0   

Roman @Filth 22. Avg 2005, 14:41

aha, ok hvala!
 0   

iztok @izo 22. Avg 2005, 14:46

najboljš pa, da greš v štacuno, pa probaš :wink:
 0   

milosh @milosh 22. Avg 2005, 15:30

stegnes roko pred fotkica, itak je vedno 2sek predn zacne fotkat (tipalo ma fotkic na rocaju tko da niti pred objektiv ne das roke, je pa bl prakticen ce delas skupinske fotke in si se ti gor, ker prtisnes iz parih metrov in ga sam skrijes v dlani
 0   

ales @ales 22. Avg 2005, 18:25

Ce delas skupinske fotke, das itak na timer 10 sekund, pa ni treba nic skrivati. Za vse ostalo priporocam pa zicni daljinec ker je bolj prakticen in za makro in za ostalo...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati