0   

dean kosmač @mulc 28. Avg 2005, 20:15

Odločil sem se da nardim en vodič kako se nardi črke ki zgledajo narejene kot iz krvi.
No pa začnimo, za začetek bomo potrebovali PS in nič kaj veliko znanja, vsak začetnik se lahko loti zadeve.
Najprej odpremo PhotoShop in ustvarimo novo sliko (oziroma delamo na podlago) najboljše bo če ozadje obarvamo črno.
ok ko smo to naredili izberemo rdečo barvo in pa pisavo Chiler, napišemo text nato pa 2xkliknemo na layer (tam pri našem textu) ja no na slikah je narejen mal čudn zamenu sm vrstn red kt sm zravn napisu dvoklik, obklukamo vse tele stvarii in voila uspelo nam je še za nekaj modifikacij ustvarimo nov layer in naredimo kapljice krvi oz naredimo izgled krvavih črk ,
 0   

Matev @Matev 28. Avg 2005, 20:18

zelo pohvalno za trud in dober namen

aha - vidim tudi slike
 0   

Pele @Pele 29. Avg 2005, 09:02

Hehe hudo smile

Hvala ti za tole grin
 0   

Goran @darkdragon 29. Avg 2005, 09:37

res hvala za tole obrazložitev.

blood text je super in tut na fotkah super izpade (samo ozadje mora biti pa nujno črno al pa belo ker drugač text ne pride do izraza.

super!!!

Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

dean kosmač @mulc 30. Avg 2005, 15:12

sej mogoče kak moderator lahko tole celo premakne v Photoshop tutoriali da bo bolj uporabno. smile
 0   

Pele @Pele 31. Avg 2005, 07:39

Ja sam škoda ker slik več ne pokaže sad
 0   

Goran @darkdragon 31. Avg 2005, 07:42

pa res. zakaj pa ni več slikc?
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Blaž Ogorevc @balž 31. Avg 2005, 08:42

naštimi da bodo slikce, pa priporočam da se z lucem zmenš in prestavi tole nekam, kjer ne bo izginilo v forumu.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 31. Avg 2005, 08:43

Stežnik na katere si uploadal slike je trenutno nedosegljiv.
 0   

dean kosmač @mulc 31. Avg 2005, 10:39

ja shrani.si neki jebe..
 0   

dean kosmač @mulc 31. Avg 2005, 11:16

evo začasna rešitev

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati