0   

Sigma @Sigma 5. Sep 2005, 09:47

Zdravo,

Mam nekaj vprasanj.
Letos bom ze drugic pavziral. S tem tudi izgubim moznost dela preko studenta. Ostane mi moznost izrednega vpisa. Kam, kje je najceneje, kako, vase izkusnje??????? Druge opcije? Je ze kdo dal to skoz?
 0   

misfits @misfits 5. Sep 2005, 09:50

Sigma je napisal/a:
Ostane mi moznost izrednega vpisa. Kam, kje je najceneje

Kako kam? Ker letnik pa si?
 0   

Sigma @Sigma 5. Sep 2005, 10:02

Drugi letnik.
Ni mi znesl narest vseh izpitov zato ne morem napredovati v visji letnik. Sem mislu da bi samo vpisal en fax izredno zaradi statusa. Se vedno bi delal ta fax ki ga delam sedaj saj mi za napredovanje manjkajo se trije izpiti.
 0   

Dejan Dular @smejo 5. Sep 2005, 10:04

Probaj na višješolski študij. Kakšno rudarstvo v velenju ipd vpisat. Lani se je meni uspelo redno vpisat v prvi letnik.

Lani se je dalo, ker univerza in višje šole še niso imele skupnega informacijskega sistema, letos pa ne vem kako je s tem. Bom videl, ko se bom vpisoval.
 0   

misfits @misfits 5. Sep 2005, 10:06

Hm, zakaj se pa ne vpišeš v višji letnik izredno na tej smeri, ki jo študiraš?
Kaj a tud če si izredno vpisan imaš status študenta :? men se zdi, da ne.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 5. Sep 2005, 10:09

Tudi če si izredni študent imaš status študenta. Razen v primeru, če si poleg študija tudi zaposlen (preko zavoda).
 0   

Goran @darkdragon 5. Sep 2005, 10:31

če si izredno vpisan imaš status študenta tako kot vsi drugi. če si izredni študent je na nekaterih faksih boniteta pri udeležbi na vajah in predavanjih (manj%).

zakaj ne greš na isti faks izredno? zakaj bi se pa nekam drugam vpisal? a ne misliš dokončat tega faksa?
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Sigma @Sigma 5. Sep 2005, 10:34

Predrago.
Mislim se vpisat na drug fax zaradi statusa. Placal bi prvi obrok potem bi se pa izpisal. Vem je mal goljufanje ampak....
 0   

iztok @izo 5. Sep 2005, 10:48

ma ja, nardi tako kot vsi brez statusa, delaj prek napotnic nekoga drugega (sošolec, frend...).
 0   

Jaka @Guda 5. Sep 2005, 10:58

Bolje, da se zmeniš z nekom za napotnice in mu daš par %, pa boš ceneje čez prišel kot s šolnino. Seveda odvisno od delodajalca, če se je pripravlje iti take igrice.
 0   

Sigma @Sigma 5. Sep 2005, 11:10

ja tud to lahko samo po vecini se to nekako ne da vec. Vsaj pri nekaterih firmah.
 0   

Dejan Dular @smejo 5. Sep 2005, 11:33

Fantje. Jaz sem se redno vpisal na višješolski faks brez problema. Ne moreš pa na univerzo.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati