0   

Katja Mežnar @katku 7. Sep 2005, 08:19

hej!

me zanima če ima kdo predlog, kje v ljubljani bi lahko razvila čb fotke... vem da jih načelom razvijajo skoraj povsod (npr. foto tivoli itd), samo me zanima če kdo pozna kakšen studio kjer so recimo bolj 'specializirani' za to, torej kjer se bodo res potrudili. ponavadi jih sicer razvijam sama, trenutno pa sem se zaradi pomanjkanja časa odločila za tako varianto.

hvala!
 0   

Matej @OKO 7. Sep 2005, 08:45

razvij jih sama, vzemi si čas...
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

milosh @milosh 7. Sep 2005, 08:59

ponavadi je tko da te fotostudiji dajo to vecinoma drugm razvijat, zato ponavad za razvit fiilm tut traja kaksn dan, da na kupu naberejo in potem naenkrat razvijajo. jst nosm v fotoformat ker mam se en dnar od ene nagrade tm, pa prjazni so pa vase se da zment ce se ti mudi, tut ce si najvecji trotl fotograf
 0   

Goran @darkdragon 7. Sep 2005, 09:11

pomoje bi blo res najbols ce mal pocakas in si vzames za vikend cas in lepo pocas razvijes fotke sama v temnici.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

milosh @milosh 7. Sep 2005, 09:39

vrjetn nima temnice ce to sprasuje, niti ne pozna koga ki bi jo imel in ne zna razvijat, tko da so taki predlogi bl tko tko
 0   

Goran @darkdragon 7. Sep 2005, 09:52

milosh pa kaj ti ne znas brat (v treh tvojih postih si naredu hudo bedarijo k si reku)

Citiram:
ponavadi jih sicer razvijam sama, trenutno pa sem se zaradi pomanjkanja časa odločila za tako varianto.

dej drugič res preber stvar tko kot ji gre da ne pišeš bedarij.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Katja Mežnar @katku 7. Sep 2005, 19:36

hvala za odgovore smile
kot rečeno sicer znam razvijat sama fotke (no...bolje rečeno: učim se še razvijat) in mam tud to srečo da imam povečevalnik in vse za temnico.. vendar jo moram na žalost vedno znova postavit v kopalnici, to pa se mi splača narest kadar imam vsaj en teden časa za delat. tega trenutno nimam, nabralo se mi je ogromno negativov in od tod moja ideja da bi jih dala razvit drugam. poleg tega bi filme rada čimprej razvila ker se mi zdi, da je pametno (zdej ko se še učim) razviti fotke kakor hitro se da po tem ko sem jih posnela.. da ne pozabim kakšni so bli pogoji, kaj sem hotla dosežt itd...

še enkrat hvala !

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati