0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 09:23

Zdle se boste eni smejal, ampak kar dejte se, saj je zdravo.

Kupu sem rabljeno nokio3310 (prejšnja mi je crknila, potem ko je enkrat le preveč z visokega padla). Kaj češ, nimam keša, pa tud če bi ga mel, saj tule svi vemo, kam bi ga dal. SF!!

No zadeva je takšna - namesto da bi pisalo si-gsm, je tam en grd logotip in se ga ne znam znebit.
Ni logotip profila, da bi ga zamenju, ampak kr neki. Očitno si je neki poslal in shranil.

Kako se tega rešim - na mobisux nisem ničesar najdu, ker je to že dolgo nazaj, kar se je kdo tam o tem telefonu pogovarju.

Prosim pomoč. Hvala.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 9. Sep 2005, 09:31

Najdi kje v meniju, če kej piše za logotip operaterja in ga vključi...Drugač pa probi v menijih mal, mogoče ti bo pa še uspelo...

LP!
 0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 09:37

pa sej sem vse pregledu, pa navodila cela rpelistu, pa nisem najdu. Ka pa vem.
Balž

0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 9. Sep 2005, 09:49

Ja, zdej mi je mal za nazaj začel delat spomin... Sam sem mel in 3310 in 3330 in mislim, da se pomoje v menijih res ne da nič naredit. mislim, da si morš nekako poslati oz. povrniti nazaj si-gsm, kar pa bo mislim najlažje, če greš na brzino v en mobitelov center in ti oni hit poštimajo ,ker tutu jest re ne vem. Ajaaaa, dej povrni tovarniške nastavitve, pa boš videl, če bo še. Upam, da ti bo uspel, ker če je res nek glup logo gor zna bit res butasto...
 0   

chips @chips 9. Sep 2005, 09:56

Kolikor se spomnem, se iz casa ko sem mel nokio, se da zbrisat ta logo....ampak ne spomnim se kako:)

Naredi si en .gif "balz 4 president" Rofl
 0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 09:58

kaku? Kaku, za buožjo volo??
Balž

0   

chips @chips 9. Sep 2005, 10:00

Kablovje rabis prijatu moj, kablovje:)
 0   

iztok @izo 9. Sep 2005, 10:23

a se ni dalo te logotipe včasih prek interneta poslat? dej poglej na kakšen mobisux ipd
 0   

ksantipa @ksantipa 9. Sep 2005, 10:30

se je dalo, samo ne na tole nokio, pa ne z mobitela ampak s simobila grin
balž, bo najboljše, da greš kar na mobitel, ali pa si daš nazaj na tovarniške nastavitve, pa potem naštimaš telefon po svoje ...

sicer so pa tele "gospodinjske" nokie zakon bigrazz
LP X
 0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 10:41

ksantipa ti si car. Saj sem že sam pomislil, ampak sem se bal da bo pol zahteval pin kodo, ta pa je že ....

Zdej se bom pa že malo pozabaval čez vikend.

TNX.
Balž

0   

kjask @kjask 9. Sep 2005, 10:52

balž!
vtipkaj: *#67705646#

če bo delalo, dobim pir, če ne bo, te ne poznam... :wink:
 0   

kjask @kjask 9. Sep 2005, 10:53

Jestli chcete sobě(nebo někomu jinému) vymazat na Nokii logo operatora a nemate kabel nebo nechcete platit za mazaci logo, tak jedine co staci - naťukat na klavesnici mobil telfonu kod *#67705646#. Je to vyzkoušeno na 3310 a 3330.

:christmas:
 0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 11:00

No dekuji ti mockrat, ale je to ted už trochu pozdeji. Musel jsi my to napsat dřiv. Ted jsem už zmačkl "vratyt zakladny nastaveny", takže už to mam. Ale pivo mužeš stejne dostat. Kdy a kde?? Mužem se a i ptat manželce od Sokratesa. Ale ne vim - myslim že ma jeste nemocensku a pude s nama.
Balž

0   

kjask @kjask 9. Sep 2005, 11:02

Mužem se a i ptat manželce od Sokratesa. Ale ne vim - myslim že ma jeste nemocensku a pude s nama.

tole sem pa razumel :christmas: :christmas: hehe
 0   

Blaž Ogorevc @balž 9. Sep 2005, 11:05

jejda, jsem pako, chtel jsem napsat, že ma nemocensku a NE pude s nama. NO ale možna jo.

a tega "Ale pivo mužeš stejne dostat" pa nisi razumel??
Balž

0   

ksantipa @ksantipa 9. Sep 2005, 11:07

bigrazz bigrazz jaz pa čisto nič od tega bigrazz bigrazz
LP X
 0   

kjask @kjask 9. Sep 2005, 11:08

balž je napisal/a:
jejda, jsem pako, chtel jsem napsat, že ma nemocensku a NE pude s nama. NO ale možna jo.

a tega "Ale pivo mužeš stejne dostat" pa nisi razumel??

sem, balž.... sem čakal, da še enkrat napišeš, ker bi dva spil... bigrazz bigrazz bigrazz
 0   

ksantipa @ksantipa 9. Sep 2005, 11:11

kaj je potem s pivom? :christmas:
LP X
 0   

kjask @kjask 9. Sep 2005, 11:16

ksantipa je napisal/a:
kaj je potem s pivom? :christmas:

ti si pak manželca nemocnia za pivičku... grin :christmas:
 0   

ksantipa @ksantipa 9. Sep 2005, 11:17

tak, samo dnes :christmas:
LP X

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati