0   

Matej @krt 12. Sep 2005, 10:07

Zanima me, če kdo ve, kje bi se dalo ugodno dobiti obešala za fotografije (v okvirjih) za na steno. V mislih imam sistem, ko je na steno pritrjena letvica, kot karnisa, dol pa visijo vrvice s kaveljčki za fotografije. Kje se dobijo take zadeve in kakšne so cene?
Je slučajno kakšna dobra alternativa za obešanje slik?
Hvala!
 0   

misfits @misfits 12. Sep 2005, 10:13

Jaz imam steklene okvirje 20*30. Čisto enostavne, spredaj je steklo, zadaj pa nek les. Stali so pa okoli 300 v Leklerku.
 0   

Miki @Miki 12. Sep 2005, 10:27

Je tudi mene ravno zanimalo ....okvirji za fotografije...v google

http://www.infoto.si/default-20000.html?Kategorija=960000
http://www.fotodigital.biz/default-99005.html?GrupaFilter=78
Lp, Miki!
 0   

tinekr @tinekr 12. Sep 2005, 10:41

Ikea mogoče
 0   

Matej @krt 12. Sep 2005, 10:43

Hvala!
Pravzaprav me še bolj zanima za sam sistem za obešanje, ne toliko za okvirje. A kdo ve, kje bi se dobilo ta sistem (letvico - karniso za na steno in vrvice s kaveljčki)?
 0   

Matej @OKO 12. Sep 2005, 10:44

ti rabiš obešala, ne okvirjev in vrvic?
no takole lahko naredis.
kupis pac te okvirje ali jih naredis sam, potem vrvica in obesalo, ki je sledece, v steno zvrtas luknjico debeline zobotrebca(ta okroglega), nato del zobotrebca odlomis in ga zarines v luknjico. v sam zobotrebec potem zabijes zebljicek, pac primerne velikosti...
lahko uporabis tudi debelejse "zobotrebce"....

caw
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Matej @krt 12. Sep 2005, 10:50

Se opravičujem, ker nisem dobro razložil - mislim sistem, ki ima po celi dolžini stene pritrjeno letvico - karniso, iz katere visi poljubno število vrvic s kaveljčki. In te vrvice je možno premikati levo-desno, jih dodajati, odstranjevati, kaveljčkom prilagajati višino ipd. Tako, kot so opremljeni razstavni prostori. To zadevo iščem. Kdo ve, kje to prodajajo?
Hvala!
 0   

ksantipa @ksantipa 12. Sep 2005, 10:54

krt, takega serijsko "narejenega sistema" za obešanje verjetno pri nas ne boš dobil, se pa to da z nekaj iznajdljivosti in spretnosti tudi narediti. posamezne stvari, ki jih za to potrebuješ, so na voljo v številnih trgovinah, ostalo pa je tvoje delo grin
LP X
 0   

rado @rado 12. Sep 2005, 11:25

Malce poglej po OBI-jih BAUMAX-ih imajo, kar precej raznih kaveljčkov in podobnih stvari palic in podobnega z malo iznajdljivosti boš pa že nekaj skombiniral.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati