0   

šubic jana @cikaloka 13. Sep 2005, 13:42

a mi lahko kdo namigne in priporoci, kje majo dobre (kateri so to) in zelo poceni citalce CF kartic.,
Je ceneje kupiti preko spleta ali direkt v trgovini?

hvala za odgovore.
 0   

Matej Herbst @matto 13. Sep 2005, 13:57

Jaz ti priporočam, da kupiš Sandiskov čitalec mi jih že leta uporabljamo v službi za delo in so BP. brez problemov smile

Pejd rajši v trgovino, ker za 5k pa še manj se ne splača naročevat preko neta.
 0   

milosh @milosh 13. Sep 2005, 14:05

ja so tm od 3-10k, odvisn kok razlicnih kartic lahko notr das, jst mam za cf enga od soseda, zgleda nikakvo jajce ampak dela 100 na uro, zdej mislm se enga nabavt, da mam enga skos v racunalniku enga pa v torbi, ce kdaj komu drugmu loudam fotke
 0   

Goran @darkdragon 13. Sep 2005, 15:07

mi na sihti uporabljamo Simple tech. So telo podobni Sandiscu in tut nam delajo brez problomov.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Goran @darkdragon 13. Sep 2005, 15:11

aja mamo pa še enga k je all in one od ST Lab. to maš pa za kartice tipov SM, SD, MMC, MS, CF, Micro Drive pa je tut zakon.

za wd kartice uporabljamo pa od san disca kombinacijo SM - XD
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Pele @Pele 13. Sep 2005, 16:18

matto je napisal/a:
Jaz ti priporočam, da kupiš Sandiskov čitalec mi jih že leta uporabljamo v službi za delo in so BP. brez problemov smile

Pejd rajši v trgovino, ker za 5k pa še manj se ne splača naročevat preko neta.

Se strinjam z mattotom. Tudi sam ga uporabljam pol leta in dela BP. Je pa malce dražji od ostalih, vendar se mi zdi, da deluje nekoliko hitreje (prenos podatkov).
 0   

Jure @BigPoppa 13. Sep 2005, 16:28

Jaz imam tegale:
http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1130090822

Pa mi dela popolnoma zadovoljivo.Hiter prenos,ugodna cena...
 0   

steppenwolf @steppenwolf 20. Sep 2005, 13:03

V bofu v Lj sem kupil nekega canyon 21 in 1 čitalec kartic in dela zelo dobro. S sandisk Ultra 2 CF mi bere 7-8 Mb/s . Pa še zelo poceni je bil - manj kot 3 tisočake.

LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati