0   

anže @anz 14. Sep 2005, 18:59

Tip v trgovini mi trdi da je kartica proizvajalca SanDisk CF 1GB extreme tri prehitra za ta fotič. Češ da ima prepočasen procesor.
Kdo zna kej v teh bučah povedat, ..
Podtaknt mi je hotu neko kartico s 66x hitrosjo.
Hvala za nasvet!!!!

0   

Jure @BigPoppa 14. Sep 2005, 19:15

Prodat ti je hotel tisto ki jo je imel na zalogi,ne pa sandiskovo tako kot si (predvidevam) zahteval ti.
Kartica ne more bit nikoli prehitra. :wink:
Compact flash je standard in vsaka kartica deluje v vsaki napravi,ki ima compact flash ležišče.
Pri canonu so sicer bli neki problemi baje v povezavi z lexar karticami,ampak canon je pač posebnež. bigrazz 8)
 0   

misfits @misfits 14. Sep 2005, 19:25

anz je napisal/a:

Rofl
to je več kot dovolj
Jaz imam skoraj vse 8 kratno hitrost, pa ne pogrešam večje hitrosti
 0   

primoz75 @primoz75 14. Sep 2005, 19:38

anz je napisal/a:
Tip v trgovini mi trdi da je kartica proizvajalca SanDisk CF 1GB extreme tri prehitra za ta fotič. Češ da ima prepočasen procesor.
Kdo zna kej v teh bučah povedat, ..
Hvala za nasvet!!!!

Rofl ma hotel ti je 'pomagat' pri nakupu...da ne bi dajal toliko € za extreme Sandisk, ker je itak 66x čez kapo...pa tudi če bi mel 8x ne bi pogrešal hitrejše... :wink:

saj nimaš EOS 1Ds mark II :mrgreen:
 0   

milosh @milosh 14. Sep 2005, 19:43

ja tocn tko kot si sam domnevu, buffer je prepocasn za blazne hitrosti kartic in zarad tega nebi slo nc hitre, tista hitrost kartice bi bla neizkoriscena, vsaj na fotkicu. ce mas pa citalc kartic je pa stvar druga, sam jst mam ponavad dost casa da pocakam da se iz kartice dol nalozi. je pa ful razlikce ce das 60× al pa 8× v kaksn bolsi fotkic. pri tem razredu je pa isto.
 0   

misfits @misfits 14. Sep 2005, 19:55

No čisto isto ni. Pri večih zaporednih posnetkih se pozna razlika, pa pri pregledu fotk na lcdju tud verjetno.
 0   

primoz75 @primoz75 14. Sep 2005, 20:00

misfits je napisal/a:
No čisto isto ni. Pri večih zaporednih posnetkih se pozna razlika, pa pri pregledu fotk na lcdju tud verjetno.

ma če misli delat skozi v cont.shot. pol je kupil napačen fotič...drugače pa ne bo najbrž nikoli napolnil buffer...razen ko se bo 'igral' :wink:
 0   

misfits @misfits 14. Sep 2005, 20:03

Zakaj skos, dost je že če kdaj hočeš. Pa tud, če delaš po en posnetek hitro en za drugim se verjetno pozna. Za običajno fotkanje je pa 8 čisto dovolj. Jaz sem raj kupil malo počasnejše in več Mb.
 0   

anže @anz 15. Sep 2005, 09:59

Sej men gre sam zato da mi je prbou da bi lahk procesor na fotiču kej za šteku, kar je nekak nelogično.
Kartico extreme 3 mam pa pač v kompletu in me skor enak pride kokr ta slabša.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati