0   

Florjan @blabla 15. Sep 2005, 10:28

Lep pozdrav

Nisem vedel kam naj vtaknem to temo, zato se mi je zdelo pod ostalo še najbolje.

In sicer me zanima, če kdo pozna kakega serviserja(lahko neuraden) za digitalne fotoaparate.

Imam Kodak Cx7530. Aparat mi je padel na tla in takoj po padcu sem seveda preveril vse funkcije, če zadeva dela kot je treba. Vse je delalo kot mora. Po približno 5 urah pa sem ponovno vklopil aparat in ekranček več ni deloval...

Klical sem na nek uradni servis za Kodak. In odgovor je bil, da po vsej verjetnosti ne gre za okvaro ekrančka (menjava bi prišla cca 20-30kSIT) ampak za okvaro vezja. In menjava vezja se baje ne izplača ker pride to blazno drago...

Vseeno pa sprašujem vas, če se da zadeva kje bolj ugodno poštimat, tok da mi ni treba novega digitalca kupit? Mogoče sploh ni tak problem ta okvara, samo da bi nesel na uradni servis bi mi zaračunal sam zato k mi odprejo fotoaparat pa povejo kaj je narobe...Sej veste kaj mislm smile
 0   

rado @rado 15. Sep 2005, 11:04

Še na uradnih servisih kljub temu, da imajo vse načrte ne znajo drugega kot menjat cele sklope tako, da bo z neuradnimi malo težko , boš moral imet srečo, da bo kdo sploh hotel to pogledat.
 0   

Gregor Gomboc @George 16. Sep 2005, 12:14

Povprašaj na fotomehaniki. Ne vem sicer če popravljajo digitalne kompakte, lahko pa povprašaš.
 0   

Brane @Brw 16. Sep 2005, 12:23

Poskusi na MODUL centru, tel. 562 10 66

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati