0   

BubikolRamios @BubikolRamios 15. Sep 2005, 20:01

Imam sledečo zadevo:

1. Sliko(jpg ali bmp ali whatever) na kateri so izključno kriivulje(1 pix wide) na beli podlagi, Vsa stvar je večja od A4 (najdaljša staranica okoli 43 cm)

2.zaželjeno je da bi se stvar 'beam up' 8) na karton debeline odoka 2 mm --> to je tak ki ga uporabljajo za podlago tavelke gorenjke, da se ne prelomi 8) --> sem ugotovil da se ga da kupit v papirnici v polah 0,5 * 1m ali nekaj takega

3 no in zdej glavno--> kje mi bodo kaj takega naredili ? A to znajo v kopirnici , ali ..?

Hvala za nasvete.
 0   

iztok @izo 15. Sep 2005, 20:45

torej, rad bi sprintal fotko nn jo nalimal na karton, ja?
če hočeš, da bo stavr zgledala bolj fino, je najboljše uporabit kappa plošče (oz. nekja podobnega), najbolje samolepilne. imaš jih v razližnih debelinah (tudi 2mm), nekatere imajo tudi ojačan ozadje, tako da se ne zvija ipd. torej fotko sprintaš, na plošči odlepiš zaščitno folijo in fotko nalimaš gor, potem še lepo vse skupaj obrežeš z alfa nožkom in to je to.
te plošče imajo po večinih teh art štacun po ljubljani in najbrž tudi drugod.
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 16. Sep 2005, 01:44

Bom sčekiral kaj so te kappa plošče, Drgač pa res še nekaj planiram po temle čarat z alfa nožkom, sem si tud enega ravnokar kupil , a glej ga vraga vsi mi trdijo(trgovci) da se temu reče olfa nožek !? . To so ziher neki novi časi pa tegale na slo foto ne kopčamo
 0   

iztok @izo 16. Sep 2005, 02:23

ne,ne, samo napaka pri tipkanju, hehe. včasih kar kakšno črko al pa dve spustim, tako da ..
 0   

dean kosmač @mulc 16. Sep 2005, 06:59

nevem če ti bo printer lahko prepognil karton men vem da je enkrat zajebaval
 0   

milosh @milosh 16. Sep 2005, 10:04

ja kaširanje je tvoj pravi odgovor. kasira se pa lahko na razlicne stvar, sam tko da bos vedu katero besedo uporabt k bos kje spraseval
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 17. Sep 2005, 20:07

ok najdu sem enga fotografa ki mi je to naredu. To je naredu na eno zadevo ki je kar trdna in ima obe površini čisto gladki, debelina okol 1,5 mm. Zdej a je to glih kappa plošča ne bi vedu. Koštal pa je 4800 za en copy --> k sreči sem samo enega rabil 8)
 0   

milosh @milosh 17. Sep 2005, 20:46

mozno da je laminiru al pa kej na forex al pa comatex, lahko pa tut na kappo. vazn je da si dubu kar si hotu smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati