0   

Sigma @Sigma 18. Sep 2005, 12:33

Alo...

a lahk men nekdo razlozi za kaj se sploh gre pri temu referendumu.
Dubu sem vabilo za glasovat pa pojma nimam za kaj se gre. Take stvari ki se ticejo raznih volitev me nekako ne zanimajo, ker je vsakic treba dobro spremljat da se lahko kasneje odlocis prav.
No tudi tu nisem spremljal za kaj se gre, zato vas prosim ce lahko mal poveste o tem. Verjetno ne bom sel glasovat , nikoli se pa ne ve, samo da malo vem o tem.
Niti me ne zanima kaksno je vase mnenje, samo za kaj se gre na eni in za kaj se gre na drugi strani.

hvala

LP
 0   

Pele @Pele 18. Sep 2005, 14:10

Sva že dva smile

Sem malo brskal po straneh pa nič pametnega ne najdem. Čudno vse skupaj. :?
 0   

Matev @Matev 18. Sep 2005, 14:33

meni tudi ni nič jasno
 0   

Matej @OKO 18. Sep 2005, 14:45

@Matev,@Pele,@Sigma

men ni cist popolnoma nic jasno..
cjoooo

p.s. televizije nisem gledal ze ene 3 mesce..cjo

sj bo
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Pele @Pele 18. Sep 2005, 14:50

Hehe sam ne bi zdržal 3 mesece. smile

Vem nekaj, da se referendum govori o tretjem programu. Imamo kakšnega politika na SLO-FOTO? smile
 0   

misfits @misfits 18. Sep 2005, 14:50

Jaz še nisem šel na noben referendum niti ne bom šel, pa me prov mal briga za kaj gre.
 0   

ksantipa @ksantipa 18. Sep 2005, 15:13

Moje mnenje je, da bodo na referendumu o zakonu o RTVS državljani odločali predvsem o vprašanju, ali želijo imeti javno radiotelevizijo, ki bo pod neposrednim nadzorom vladajoče politike, ali pa takšno RTVS, kjer bo vpliv politike omejen z interesi civilne družbe.

Pa sploh ne gledam televizije Rofl Rofl
LP X
 0   

kjask @kjask 18. Sep 2005, 15:30

hehe, X, od kje si pa prepisala svoje mnenje? :christmas:

če ne veš zakaj gre, ne greš na referendum...
če te ne zanima, ne greš...
če nimaš mnenja, ne greš...

evo, jaz ne grem, hehe... grin

pravzaprav imam mnenje: manj se ukvarjat s politiki, pa bo... ne verjet vsega kar pravijo, ne enim, ne drugim... ni vse bav bav... in ni vse v rožicah...
glede zakona pa upam, da bodo cimetove izjave ostale še vedno necenzurirane! v interesu civilne družbe! bigrazz

pa sploh ne gledam televizije, hehe... Rofl Rofl

0   

Peter Bernik @Noob 18. Sep 2005, 15:39

Poškodoval sem si koleno. In to na nogi!

Jaz, Čeh in Ačimović smo najboljši duo!

Rofl

Sicer najbrž nisem dobesedno zadel, sem pa zelo blizu (v petek mi je prijatelj povedal te najnovejši izjavi).
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

ksantipa @ksantipa 18. Sep 2005, 15:42

in še cel kup podobnih bigrazz bigrazz
LP X
 0   

kjask @kjask 18. Sep 2005, 15:43

Evo jih, zbrane na kupu:

* "Za svoje uspehe bi se rad zahvalil svojim staršem. Še posebej očetu in mami."
* "Zelo sem samokritičen. Predvsem do sebe."
* "Praznoval sem v postelji, s svojo mamo,..."
* "Sem zelo zadovoljen, da sem odigral 90 minut. Pred tekmo sem bil namreč dokaj živčen, saj sem pred tednom dni imel potres možganov."
* "Nasploh so ti židi malo prizadeti od vsega hudega, kar se dogaja v njihovi deželi."
* "Mariborčanom bi čestital za zmago, če bi si jo zaslužili. Tako pa so z obrambno igro povsem uničili derbi. Še dobro, da niso kar avtobusa postavili v svoj kazenski prostor."
* "Na igriščih bomo namesto doseganja golov morali delati snežake. Tista ekipa, ki bo naredila lepšega, bo dobila tri točke."
* "To ni bilo samo verbalno. To sem mu tudi povedal!"
* "Jaz, Zahovič in Ačimovič smo najboljši duo."
* "Boli me koleno na nogi."
* "Kupil sem trosobno garsonijero."
* "V Korejo sem šel samo podpisat pogodbo in ne gledat okolice, to bi imel čas početi naslednji dve leti!"

Cime legenda!
 0   

Peter Bernik @Noob 18. Sep 2005, 15:44

Ja seveda, ne pozabimo legendarnih:

Rad bi pozdravil starše, še posebej očeta in mamo!

Zelo sem samokritičen, predvsem do sebe!

No bolje, da ne začnemo z bušizmi. Ga Buši krepko prekaša...
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

kjask @kjask 18. Sep 2005, 15:44

pa še zadnja, na vprašanje če v koreji kaj pogreša ljubljano:

"Uf, pa še kako, toda ves čas imam pri sebi prospekte Stare Ljubljane, in tako rešujem težave."
:christmas:
 0   

Peter Bernik @Noob 18. Sep 2005, 15:46

Hehe kjask, tvoje so bolj egzaktne, vidim da si pravi fan :mrgreen: :wink: .
 0   

kjask @kjask 18. Sep 2005, 15:48

ja, sem fan... cimetovih izjav, hehe bigrazz

bušmanov pa ne... :wink:
 0   

misfits @misfits 18. Sep 2005, 15:52

a je to vic al je blo res 8O ?
 0   

ksantipa @ksantipa 18. Sep 2005, 15:52

žal res bigrazz
no kakor se vzame ... za nas ni žal Rofl Rofl Rofl
LP X
 0   

iztok @izo 18. Sep 2005, 17:13

ok, sej vem, da tukaj ni ravno plac za politiko, samo če že sigma sprašuje, bom probal razložit za kaj gre, ker se mi zdi, da hočejo namerno zavest folk, da potem sploh ne vedo, kaj se dogaja.
pač tako je,da so se zdej "janševci" oz. vladajoči spomnili, da bi uvedli predlog zakona, ki bi omogočil, da bi bila v programskem svetu rtv-ja večina ljudi iz vladajoče koalicije. na prvi pogled nič posebnega, vendar ko pogruntaš, da imajo tako prevlado nad vsemi odločitvami, kar se tiče rtv-ja (tudi zamenjajo direktorja oz. ga bodo ziher, če bo referndum pozitiven), potem vidiš, da se s tem počasi oddaljujemo od nevtralnega, demokratičnega medija, ker si lahko program in vse ostalo vladajoča oblast priredi sebi v prid. sej ne rečem, da je bilo do zdej super, vendar tole po mojem ni nobena pot na bolje, kvečjemu obratno. še najbolj podlo se mi je zdelo, da so v vse še cerkev vpletli (ki naj bila tudi po zakonu distancirana od trenutne politike) in s tem zavajajo bolj neveden folk, da pride glasovat in pa tudi z takšnimi neumnostmi, da bo rtv naročnina nižja, če glasujete za uvedbo zakona ipd. sramota.
torej še enkrat (moje mnenje, da ne bo pomote) : glasujte proti (zakonu), če hočete ohranit kolikor toliko neodvisen medij, če vam je pa vseeno oz. nasedate raznim praznim obljubam, glasujta za.
p.s. nisem noben ljubitelj lds-a ali kaj takšnega (no, sem pa proti načinu vladanja sds-a), samo za takšne stavri mi pa ni ravno vseeno. sej na videz se v obeh primerih najbrž ne bo spremenilo, vendar tv je zelo premočan medij, ki lse ga v zlorabi zelo obrneš sebi v prid in na to je treba biti pozoren.
 0   

Sigma @Sigma 18. Sep 2005, 19:07

thanks Izo, za tole obrazlozitev. Ob tvoji obrazlozitvi sem se ze odlocil kako bom glasoval. Seveda bom se malo po netu pogledal, ce bom se kaj nasel glede tega potem pa naslednji weekend odhitim na glasovno mesto in oddam svoj glas.
8)
 0   

Matev @Matev 18. Sep 2005, 19:43

Nihče si ne želi da bi bila TV pod vplivom vlade
a kaj ko bo vprašanje tako premeteno zastavljeno, da večina ne bo vedela kaj pomeni NE in kaj DA.

sleep

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati