0   

Gregor Steiner @kremencek 23. Sep 2005, 09:53

Mam eno težavo. Doma se mi vala ena 30 let stara Praktika. cool Pred približno 3 leti se je odločila, da bo nehala funkcionirat in to tko, da je enostavno zablokirala sred posnetka. mad Zdej se pa ne da ne slikat ne nč, sprožilec se premika v prazno, filma ne moraš nit napet kaj šele previt, u glavnem vse je neki ..... vemo kje. bigeek
Zdej me pa zanima, a se to splača popravlat, upset pa kje oz. kdo bi zadevo rešu, da bi se jo dal še mal uporabit, ker mislim da je vedno fajn met en star fotič, k je sposoben narest odlične fotke. artist
Hvala vsem na info, pa upam da se bo dal zadevo čim prej rešit, pa ne predrago seveda. thumbsup
 0   

Aleš @shark 23. Sep 2005, 10:01

Fotomehanika na Dolenjski cesti.
 0   

Blaž Ogorevc @balž 23. Sep 2005, 10:09

sam vprašanje če se ti splača - ker zna stat več kot je vse skup vredn - razen če se je samo kaj odpelo - če je kej zlomljeno, no ne vem lahk greš vprašat. -
men je sred posnetka zablokiral - je crknu napenjalni mehanisem za zaklop - zavesco in se je še tam pol neka lamela zvila in se mi ne splača.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

JurijVM @JurijVM 23. Sep 2005, 11:38

Pojdi do Fotomehanike na Doljenjski in povprašaj kako in kaj.

Fotomehanika
Dolenjska c. 166
1000 Ljubljana

tel. 01/427-19-88 ali 01/427-19-89

Delajo od 8h do 17h

Podatki so prepisani iz lističa, ki ga imam, ker imam ravnokar pri njih eno klasiko v remontu smile
 0   

tinekr @tinekr 23. Sep 2005, 12:41

Prej jih obvezno vprašaj kaj bodo naredili in koliko bo stalo!
 0   

Gregor Steiner @kremencek 23. Sep 2005, 16:59

Hvala za enkrat, bom počekiru, pa javm če se je kej pametnega zgodl, al leti Praktika v smeti. bigeek
 0   

Gregor Steiner @kremencek 15. Okt 2005, 11:14

Praktika uštimana, sam zdej so pa objektiv zapacal, znotri, ampak tud to je uštiman, za 12 jurčkov bi lohk mal bl pazil, da ga ne zaprašijo. Če so ga že servisiral namreč. Drgač pa dela kot švicarska urca.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati